ankara halı yıkama

Evlerimizde en çok kirlenen eşyalarınız halılarınızsa Etlik halı yıkama firmasıyla hemen tanışmanız gerekiyor. Beyaz renk tutkunu olanların evdeki en büyük zorluğu halı temizlemek oluyor. Etlik halı yıkama firması sayesinde halı kaldırma, yıkama, fırçalama ve suyla iyice ağırlaşan halıları kaldırıp asma derdi ortadan kalkıyor. Çünkü halı yıkama firmaları evinize gelerek halılarınızı yerinden oynatmadan, güçlü motora sahip, emiş gücü oldukça yüksek halı yıkama makineleri ile halılarınızı kusursuz olarak temizleyen makinalar sayesinde hem halı yıkama zahmetinden kurtuluyorsunuz hem de evinizde harcadığınız onlarca sudan ve sabundan da tasarruf ediyorsunuz.

Etlik Halı Yıkama Firmaları

Bir hazne su ile hem yıkanan hem durulanan özel halı yıkama sayesinde minimum su ve sabunla halılarınız hiç olmadığı kadar temiz oluyor. Sizin balkonunuzda, kapınızın önünde ya da dar bir alanda banyonuzda yıkamaya çalıştığınız halılarınız onca su ve sabun harcamanıza rağmen halılarınız yeterince temizlenmediği gibi günlerce eviniz çıplak kalıyor ve halılarınızı kurutmak için sürekli olarak çevirmeniz gerekiyor. Kurusa bile yeteri kadar temizlenmediği için kötü kokusundan kurtulamayan halılarınız uzun bir süre evinizin içinde kötü bir kokunun hâkim olmasına neden oluyor.

Etlik Halı Yıkama Firmaları

Etlik Halı Yıkama Firmaları

Çünkü halılarınızı temizlemek için kullandığınız fırçalar hiçbir zaman tam olarak halıların derinliklerine ulaşamadığı için sadece halının üst kısmını yüzeysel olarak temizleyerek, yıkama sırasında halıdan çıkan kirli suyun halının derinliklerine kadar inmesi nedeniyle halıların kötü kokmasına neden olmaktadır. Yani halılarınızı o kadar uğraşlar vererek yıkadıktan sonra bile bir türlü anlam veremediğiniz o kötü kokunun sebebi işte bu. Siz bir telefon edin, halıların yerinden kaldırılmadan, derinlemesine yıkanarak kusursuz temizlensin, tüm bakterilerden arındırılasın ve günlerce mis gibi koksun. Özel leke çıkarıcı şampuanlarla sayesinde halılarınızdaki en kötü ve inatçı lekeler de çıkmış olacak.

Ayrıca koltuk yıkama ve stor perde yıkama hizmeti de vermekteyiz.