ankara halı yıkama
16
ŞUB
2015

Çankaya Halı Yıkama

Amaç olarak müşterilerinin daha ferah ve sağlıklı bir yaşam geçirmeleri için temizlik konusunda yardımcı olmak isteyen Çankaya Halı Yıkama çalıştığı ekip ile bunu sağlamaktadır. Doğru ve işini son derece özenle yapan ekipmanlarla çalışmak sağlığın ve halıların kalitesinin bozulmaması için önemli bir durumdur. Halı temizliği ev içerisinde yaşayan bireylerin sağlığı için dikkat edilmesi gereken bir konudur. Genellikle çocuklu ailelerin bu konuya ayrı bir özen göstermesi gerekir. Çünkü çoğunlukla çocukların oyun alanları halıların üzeridir. Temizliğe ve hijyene önem veren kişiler işine gerekli önemi gösteren firmalar ile çalışmaya dikkat eder. Doğru yöntem ile yıkanmayan halılar mikrop ve bakterilerden asla arınamazlar. Bu nedenle her zaman için doğru malzeme ve araç kullanımı halı yıkamada önemli bir kuraldır. Özel geliştirilmiş Halı Yıkama makineleri aracılığıyla yıkanan halılar eskisinde daha temiz olmaktadır.

 Çankaya Halı Yıkama Fabrikası

Halı yıkama konusunda dikkat edilmesi gereken konular; halılar cinslerine göre doğru şekilde ayırt edilmeli, cinsine uygun şampuan seçilerek yıkanmalıdır. Bazı halı cinsleri kapalı ortamlarda kurutulması gerektiği için yıkama da olduğu gibi kurumasında da gerekli özen gösterilmelidir. Halılar yıkandıktan sonra sıkma işlemi de temizlik açısından önemli bir konudur. Çünkü suyu iyice sıkılmayan halılar kirli suyu ile kuruyacağı için hijyen açısından olumsuz sonuçlar doğurabilir. Halı yıkama işlemi sağlık açısından dikkat edilmesi gereken bir konu olduğu için profesyonel halı yıkama firmaları ile çalışılması şarttır. Yıllardır bu konuda en kaliteli hizmeti sunan Çankaya Halı Yıkama da verilen hizmet konusunda hiçbir konuda güven sorunu yaşanmadığı görülmektedir. Halı temizliği bazı ev hanımları için fazla önemsenmese de görünmeyen mikroplar aslında aile sağlığını tehdit etmektedir. Aksine bu konuya önem veren bayanlar ise halılarını düzenli yıkattığı takdirde daha anti bakteriyel olmasını sağlayacaktır. Halıların 2-3 senede bir yıkatılması yerine senede birkaç defa sık ve düzenli yıkatılması sonucunda halı üzerindeki kalıcı kirler arındırılmış olacaktır. Ayrıca evlerde halı yıkamanın maliyeti daha fazla olacağı ile kullanılan deterjanların sağlık konusunda ne kadar kaliteli olduğu bilinmemektedir. Bu durum da ellerde oluşacak mantar hastalıklarından daha birçok hastalığa yol açacaktır.

 

Çankaya Halı Yıkama

Çankaya Halı Yıkama

Her halı yıkama firmasında özel makinelere sahip olmak demek işini özen ve dikkatli yapıyor demek değildir. En üstün yıkama sistemine sahip Çankaya Halı Yıkama firması müşterilerine en iyi yıkama hizmeti vermek için günden güne gelişen teknolojiyi takip ederek daha iyisi nasıl yapılır konusunda araştırmalar yapmaktadır. Halı yıkama işlemi sırasında en önemli detay olan meç yani döner fırçalı halı yıkama makinesi işlemi olmazsa olmaz bir durumdur. Bu işlem, altında döner fırça bulunan ve el hareketi ile sağa sola saltolar atabilen Halı Yıkama makinesi ile halının fırçalanması işlemidir. Halılar iyice fırçalandıktan sonraki en önemli aşama durulama işlemidir. Durulama işlemi ne kadar iyi şekilde yapılırsa o kadar iyi bir halı yıkama sonucuna ulaşılmış olacaktır.

About the Author

Leave a Reply

*

captcha *