ankara halı yıkama
17
ŞUB
2015

Çayyolu Halı Yıkama

Müşterilerine dört mevsim kaliteli hizmeti sunan Çayyolu Halı Yıkama uzman ekipmanları sayesinde hizmetini en sağlıklı koşullarla vermeyi sağlamaktadır. Güvenilir bir hizmet sunan firma halıları hijyenik bir ortamda anti bakteriyel yıkama sistemi ile dezenfekte etmektedir. İleri teknoloji endüstriyel makineler ile müşteri istekleri dikkate alınarak organik bitkisel şampuanlarla yıkanan halılarda ilk gün alınmış gibi temizlik sağlanmaktadır. Temizliği yapıldıktan sonra kontrol edilen halıların havalandırmalı özel kılıf ile ambalajlanması işlemi eğitimli profesyonel personeller tarafından gerçekleştirilir. Günümüzde birçok çeşit üretilen halıların temizliği evde her ne kadar doğru uygulama yapılsa da Halı Yıkama firmalarındaki gibi temizlenmesi imkânsız denilebilir. Aile fertlerinin sağlığı açısından kullandığı malzemenin güvenilir olduğuna inanılan yıkama şirketlerine halılar teslim edilmelidir.

Çayyolu Halı Yıkama

Çayyolu Halı Yıkama

Genellik halı yıkama şirketlerinin sezonluk çalıştığı görülürken çoğunun kışın hizmet vermediği görülmektedir. Ancak Çayyolu Halı Yıkama firmasında böyle bir durum söz konusu değildir. Kapalı kurutma bölümleri mevcut olan firma hizmetine yaz kış ara vermeden devam etmektedir. Halı yıkama işlemleri sırasında öncelikle halıların alınmasından sonra genel yüzey temizliği yapılır. Tek tek dezenfekte işlemi uygulanan halılarda makineli sistemle birkaç dakika bol köpüklü şekilde yoğun yıkama modunda yıkanır. Yıkanan halılar durulama bölümünde yoğun tanzikli su ile tekrar yıkanır ve sıkma makinesine sokulur. Son olarak kapalı halı kurulama bölümlerinde paketlenir. Halılarınız başka halılarda karışmadan otomatik makinelerle ayrı bir özenle yıkanır. Yıkamada kullanılan özel ilaçlarla halıların lekelerini giderirken bakterilere tamamen etki etmeleri sonucunda ailenizin ve özellikle çocuklarınızın sağlığı garanti altına alınmaktadır. En uygun fiyatlarla sunulan profesyonel Halı Yıkama işlemleri bütçenizi zorlamıyorken kalitesinden de ödün vermemektedir. İyi yıkanmayan halılar geleceğe yönelik ciddi zararlar oluşturabilir. Profesyonelce yapılan işlerle her zaman için müşteri memnuniyeti kazanılarak, günden güne müşteri sayısını da artırmayı sağlamış olunur.

Çayyolu Halı Yıkama Firması

Halı yıkatmaya karar verildiği takdirde Çayyolu Halı Yıkama firması sizlere en iyi hizmeti sunmak adına istediğiniz gün ve saatte servis yetkilileri tarafından adresinize gelinerek alınmakta karışmaması açısından etiketlenerek fabrikalara götürülmektedir. Müşterilerine her türlü hizmeti sunan firma ücretsiz servis imkânını da sağlamaktadır. Memnun kalınmadığı takdirde ek bir ücret alınmadan müşterilerine tekrar yıkama garantisini vermektedir. Halılar doğru tekniklerle yıkanmadığı takdirde zamanla yıpranacak daha da önemlisi günden güne sağlığınızı ciddi şekilde tehdit edecektir. Temizlikte yapılması gereken her şeyin bilincinde olan bir firma halı yıkamada her aşamayı doğru ve titizlikle yerine getirir. Günümüzde yaşam koşullarının ihtiyaçları ve özellikte halı yıkatmanın bilincine varan insanların çoğalması bu sektörün hızla yaygınlaşmasına sebep olmaktadır. Ancak insanlar her önüne gelen kişiye halı yıkatma konusunda güvenmemelidir. Son zamanlarda yaygınlaşan sokaklarda dolaşan kişiler yeterince güven sağlamamalıdır ki sonucunda ciddi zararlara yol açabilirler. Güvenilir bir Halı Yıkama firması su, enerji ve insan gücünden ciddi şekilde tasarruf etmeyi sağlayacaktır. Ancak bunu dürüst, kurallara uyan garantili ve resmi koşullar altında hizmet veren firmalar sağlayabilir.

Ayrıca koltuk yıkama  ve perde yıkama hizmeti de vermekteyiz.

About the Author

Leave a Reply

*

captcha *