ankara halı yıkama

Halı yıkama konusunda profesyonel yardım istenmesinin birçok ev ve işyeri için kaçınılmaz olması, son yıllarda piyasada pek çok halı yıkama servisinin yer almasına neden oldu. Ev kadınlarının en çok zorlandığı temizlik olan halı yıkama, işyerleri için de kapsamlı bir biçimde yapılamayacak temizlik konularından biridir. Cevizlidere halı yıkama hizmeti veren firmamız, evinizden ve işletmelerinizden halılarınızı alarak kısa süre içinde yıkanmış olarak teslim etmektedir. Firmamız Cevizlidere halı yıkama hizmetlerinde yerinde yıkama işlemleri de yürütmektedir. Ekonomik fiyatlarla halılarınızı tertemiz hale getirmekte ve ilk günkü görünümüne kavuşan halılarla mekanların göz kamaştıran bir şıklığa kavuşmasını sağlamaktayız.

Cevizlidere Halı Yıkama Firmaları

Halı yıkamada kullanılan özel halı şampuanları, uygulama sonrasında köpürmeye ve kirleri yukarı çıkartmaya başlar. Bu iş için özel olarak üretilen bu tür halı temizlik ürünleri, halıların dip kısımlarına da etki edecek bileşenlerle hazırlanmaktadır. Uygulama sonrasında kimyasal tepkimeye giren halı temizlik ürünleri hızlı bir şekilde köpük üretmeye başlar ve bu şekilde de oluşan köpüklerle birlikte halının dibindeki kir ve pislikler üst yüzeye taşınır. Duvardan duvara halı kaplı olan ev ve işyerleri için sunulan yerinde yıkama işlemlerinde, bu şekilde köpüren halı yıkama şampuanları özel makinelerle temizlenir. Yüksek devirle çalışan ve aslında sanayi tipi cihazlar olan halı yıkama vakumları, halı şampuanının köpürmesi ile birlikte yüzeye çıkan kirleri de anında temizlemektedir.

Cevizlidere Halı Yıkama Firmaları

Cevizlidere Halı Yıkama Firmaları

 

Yüksek devirli vakumlar, halı yıkamayı gerçek anlamda etkili hale getiren özel tasarım makinelerdir. Bu makineler sayesinde halıların dip kısmındaki tüm akar, toz, kir ve deri kalıntıları temizlenmektedir. Sonraki aşamada kullanılan kurutma cihazlarının da halı yıkamadaki etkisi çok büyüktür. Yıkama sonrası nemli kalan halılar mantar gibi mikropların üremesi için uygun bir ortam sağlamaktadır. Bu nedenle hızlı bir şekilde kurutulmayan halılar geçen günler içinde yeniden mikrop yuvası haline gelmektedir. Yaz aylarında evlerde yıkanan halılar balkonlara asılarak günlerce kurutulmaya çalışılmakta ancak bu süre zarfında da tüm kir ve mikroplar yeniden halıya dolmaktadır. Cevzilidere halı yıkama firması ile özel kurutma makineleri yardımıyla temizlenen halıları hızla kurutmaktadır.

Ayrıca koltuk yıkama ve stor perde yıkama hizmeti de vermekteyiz.