ankara halı yıkama
16
ŞUB
2015

Dikmen Halı Yıkama

Uzun yıllardır halı yıkama bünyesinde profesyonel makineler ve uzman ekibi ile çalışmalarını sürdüren Dikmen Halı Yıkama sunduğu kaliteli hizmet ile müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmuştur. Kalite ve hijyenin bir arada tutulduğu firmada olumlu sonuçlar alındığı sürece işin performansı daha çok artış göstermektedir. Günümüzde fazla deterjan ve su harcaması gibi nedenlerle evde halı temizleme işi doğru olmayabilir. Evde yıkanan halıların fazla bir temizlik sağlamadığı gibi Halı Yıkama firmalarında yıkandığı zaman uygun maliyete tertemiz şekilde temizlenmiş olduğu görülür. Anti bakteriyel yıkama sitemleri ile yıkanan halılar çok temiz olurken, birkaç ay boyunca bünyesinde bakteri ve mikrop barındırmaz. İnsan sağlığı açısından büyük önem taşıyan halı temizliği konusu güvenilir firmalar tarafından gerçekleştirilmesi daha iyi olacaktır. Çünkü hijyene önem vermeyen şirketler sağlık konusunda olumsuz sonuçlar doğurabilme sorununu meydana çıkarır.

 Dikmen Halı Yıkama Fabrikası

15 yıldır lider halı ve koltuk yıkama firması Dikmen Halı Yıkama son model araç filosu ve uzman ekipman kadrosu ile çevresindeki tüm halka hizmet vermektedir. Firmada her türlü yün, el dokuma, özel halı, kilimler ve ipek halılar gibi birçok yıkanması çok riskli olan ve ustalık gerektiren tüm halı çeşitleri yıkanmaktadır. Halılarında etkin bir temizlik sağlamak isteyen bayanlar için ekonomik fiyatlı hizmet sunmayı amaçlayan firma hijyene son derece önem vermektedir. Müşteri sağlığını düşünen firma elemanları titiz bir çalışma sağlayarak halıları ilk gün alınmış gibi temiz ve yenilenmiş bir şekilde teslim eder. İnsan sağlığı açısından senede 3-4 kere evdeki halılar güvenilir bir Halı Yıkama şirketine teslim edilir, görünmeyen mikroplardan arınılması sağlanmalıdır. Elde yıkadığımız ürünlerde kullandığımız deterjanlarda bilindiği üzere kanserojen madde içermektedir. Ancak yıkama firmalarında kullanılan ürünler bitkisel olup, hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır. Yenilenen teknoloji ile günden güne büyüyen firma sadece halı yıkama konusunda değil daha birçok alanda müşterilerine hizmet etmenin gururunu yaşamaktadır.

Dikmen Halı Yıkama

Dikmen Halı Yıkama

 

Halı yıkama süreci içerisinde halılar makbuz karşılığında servis araçları tarafından teslim alınır. Teslim alındığı andan itibaren firma sorumluluğu dâhilinde garanti kapsamına girmektedir. Adet kontrolü için Dikmen Halı Yıkama merkez ofislerine götürülen halılar etiketlendikten sonra fabrikalara gönderilir. Fabrikada özelliklerine göre halılar seçilir ve yıkama işlemi başlar. Bol suyla ıslatıldıktan sonra anti bakteriyel şampuanlar bol olarak halı üzerine dökülür. Makine ile yıkanmaya başlanan halılar en az üç değişik fırçalama yöntemi ile yıkanır. Bol su ile durulandıktan sonra sıkma makinesinde sıkma işlemi gerçekleştirilir. Sıkmadan çıkan halılar kontrol elemanı tarafından leke kalmış mı diye kontrol edilir, eğer herhangi bir sorun yoksa kuruması için asılır. Kuruyan halılar tekrar ofise getirilerek kontrolden geçtikten sonra güzel kokular ile poşetlenir. Müşterilerin müsait olduğu bir zamanda halıları teslim edilir. Tüm bu işlemler hava şartlarına göre 3- 5 gün arasında değişmektedir.

About the Author

Leave a Reply

*

captcha *