ankara halı yıkama
17
ŞUB
2015

Gölbaşı Halı Yıkama

Halıların bilinçsiz halı yıkamacılar tarafından yıkanması ya da evde uygulanan yanlış temizlik işlemleri sonucu hem sağlık hem de halının ömrü açısından olumsuz sonuçlar ortaya koymaktadır. Evde yapılan halıyı silme gibi uygulamalarda halının yüzeyindeki kirlerin dibe itilmesiyle geçici ve yanıltıcı parlaklık elde edilir. Bununla birlikte halının tam kurutulmaması dokusunun her geçen gün zayıflamasına ve zaman içerisinde kopmasına kadar olumsuz sonuçlar doğurabilir. Halı yıkama konusunda mutlaka tecrübesi iyi olan yeterli donanıma sahip olan firmalar tercih edilmelidir. Bu konuda Gölbaşı Halı Yıkama aradığınız tüm kriterler içerisinde, personel sayısı, ekipmanları ve ücretsiz servis imkânı gibi birçok fayda sağlamaktadır. Günümüzde her Halı Yıkama gerçekleşmesi kolay olmayan ve düzenli çalışma gerektiren iyi bir hizmet anlayışıdır. Bu hizmet anlayışına sahip bir firmayla çalışmak her zaman için iyi sonuçlar almanıza vesile olacaktır. Halı yıkama işlemi mutlaka uzman halı yıkama firmaları tarafından yapılmalıdır.

 

Gölbaşı Halı Yıkama

Gölbaşı Halı Yıkama

Ankara’da halı yıkama konusunda en aktif ve ileri teknolojiye sahip halı yıkama firması Gölbaşı Halı Yıkama haftanın 7 günü müşterilerine en iyi hizmeti vermenin gururunu yaşamaktadır. Halılarınız tam otomatik makinelerde yıkanır, son sistem halı sıkma makinelerinde sıkma işlemi gerçekleştirilir ve en son aşama olarak kurutma işleminden sonra sizlere teslim edilir. Her tür halı çeşidini yıkama konusunda deneyime sahip firma uzun yıllardır kaliteli hizmet sunmaktadır. Müşteri sağlığını ön planda tutarak kullandığı ürünlerin kalitesini günden güne artırmaktadır. Günden güne gelişen teknoloji ile birlikte hizmetlerinde en iyiyi yapmayı hedeflemiştir. Halıları evdeki imkânlarla yıkamaya kalktığımızda birçok sorunla karşılaşılacaktır. Hem maddi bakımdan hem kullanılan ürünlerin kanserojen maddeler içermesi açısından ve çektiğimiz zahmet sonucunda halılarımızın yıkama makinelerindeki gibi temiz olmadığının farkına varacağız. Tam donanımlı makinelerde halılar yeni alınacak gibi parlak ve tertemiz olmaktadır. Hem de maddi açıdan uygun fiyatlı hizmet sunulmaktadır.

Metrekareye ve cinsine göre değişen fiyatlar uygun her bütçenin karşılayacağı fiyat seçenekleri mevcuttur.

 Gölbaşı Halı Yıkama Hizmeti

Halı yıkama işlemlerinde öncelikle halılar cinsine göre ayrılır ve toz alımları gerçekleştirilir. Makine halıları ilaçlı suda bekletilerek, haşerelerden arındırılır ayrıca gelecek altı ay kadar üzerinde haşere barındırmaz. Ful otomatik makinelerde yıkanan halılar sıkma makinesinden geçirilir. Sera tipi kurutma askılarına asılarak kurutulur. Kuruyan halılar leke kontrolünden ve de süpürge ile temizlenme aşamasından geçer. Son işlem olarak paketlenip servise hazır hale getirilir. El dokuma halıları oldukça hassas halılar olduğu için yıkaması oldukça tecrübe isteyen bir iştir. El dokuma halıları için özel hassas yıkama fırçası kullanılarak özel şampuan ile halının ön ve arka yüzü fırçalanır. El dokuma halılarının hassasiyetine göre Gölbaşı Halı Yıkama firmasında yıkama süresi değişebilir. Sizlerde her çeşit Halı Yıkama işlemlerinde güvenilir sistemli firmaları tercih ederek, aklınız kalmadan rahatla halılarınızı teslim edebilirsiniz.

Ayrıca koltuk yıkama  ve perde yıkama hizmeti de vermekteyiz.

About the Author

Leave a Reply

*

captcha *