ankara halı yıkama
23
ŞUB
2015

Halı Temizliği

Kadınların evlerine gösterdikleri özen sadece dekorasyonu ile değil hijyeni ile de anlaşılması mümkün bir durumdur. Kadınların evlerinde eşyalarına ve temizliklerine gösterdikleri özen bir yana kendi yaptıkları temizlik işlemlerinin hepsinin en iyi olduğu yanılgısı oluşmaktadır. Özellikle hijyenine dikkat edilmesi gereken ve her evde her yerde bulunan halıların, işlevleri ve fiziki şartları gereği çok daha fazla toz ve kir barındırması nedeniyle profesyonel temizlik işlemleri gerektirmektedir. Halı temizliği ev ortamında ve ev tipi makinalarla verimli sonuçlar alamayacağınız yöntemlerdir. Profesyonel yöntemlerle ve akipmanlarla yapılması gereken halı temizliği; diplerde kalan kirlerinde derinlemesine temizlenmesini sağlamaktadır.

Halı Temizliği

Evde yapılan halı temizlikleri, özellikle elde yapıldığında üstün kötü bir temizlik sapğladığı gibi üstten diplere sızan kirli su ve halı şampuanları artık olarak diplerde birikerek kötü kokulara da sebep olabilmektedir. Üstelik daha sağlıksız bir hal alarak beklenilen dışında temiz olması bir yana dursun bakterilerin kolayca üreyebileceği bir hale gelmektedir. Üstelik yapılan halı temizliğinin ardırdan uzun süre kurulmadan ıslak kalması halı diplerindeki nemin küflenmelere ve pis kokulara neden olmasını sağlamaktadır. Halı temizleme işlemleri profesyonel ekipmanlarla ve halınızın dokumasına, ipliğine uygun halı şampuanı seçimleri ile yapılmaktadır. Diplerden yüzeyine hiç bir kir ve toz birikintisi kalmadan ve tamkurutma sağlayarak oluşabilecek rutubetlerin sebep olduğu kötü koku ve küflenmelerden uzak tutmaktadır.

Hereke halı yıkama; yerinde hizmetinin yanı sıra adresinizden teslim aldığı halılarınızı halı temizleme fabrikasında yıkayıp kurutup adresinize geri teslimatını sağlamaktadır. Ankara’da her bölge de hizmet veren geniş hizmet ağı ile öncü olan firma, metrekare başına verdiği uygun fiyatları ile bir çok halı yıkama firmasından daha üstün bir hizmet sağlamaktadır. Halılarınızın hassasiyet ve mukavvemetine göre yıkama yöntemleri ile uygun şampuanlar kullanan ve halılarınızın uzun ömürlü kalmasını sağlayan Hereke Halı Yıkama, halılarınızın derinlemesine temizliğini sağlarken, bütçenize ve sağlığınıza gerekli özeni göstermektedir.

Halı temizliği tüm evin temizliğini etkileyen önemli faktörler barındırmaktadır. Düz zeminlere oranla havlı yüzeyi nedeniyle daha fazla toz tutuşu olan halılarınız, ev tipi makinaların yeterli çekiş gücüne sahip olmaması nedeni ile tam hijyen sağlanamayan yöntemler ile temizlenmeye çalışılmaktadır. Uzun süre halılarınızı profesyonel bir yıkama ekibine emanet etmediğinizde baktari oluşumlarına sebep olacak bir çok etken ortaya çıkmaktadır. Buda özellikle küçük çocuk olan evlerde oldukça riskli bir durumdur. Ailenizin ve sevdiklerinizi sağlığını, düşük bütçeler ile Hereke Halı yıkama fabrikarından halı temizliğinizi yaptırarak sağlamanız mümkündür.

Ayrıca Ankara koltuk yıkama  ve perde yıkama perde yıkama  vermekteyiz.

About the Author

Leave a Reply

*

captcha *