Anasayfa » Ankara Halı Yıkama » Ankara Halı Yıkama Fabrikası
halı yıkama fabrikası olarak ankarada hizmetteyiz
Ankara Halı Yıkama Fabrikasi Telefonu

Ankara Halı Yıkama Fabrikası

Beden gücü kullanarak ev hanımlarının temizliğini yaptığı halılar, çoğu zaman temizlenmiş gibi görünür ama halının derinine işlemiş olan toz ve kirler genelde yüzeysel olarak temizlenir. Bu durum da halının sürekli olarak bakteri üretmesine ve ev içinde yaşayan bireylerin hastalık kapmasına neden olabilir. Bayanları halı temizleme eziyetinden kurtaran Ankara Halı Yıkama Fabrikası, sektöründe önde gelen kuruluşlar arasında yer almakta ve sizlere üstün ölçüde temizlik hizmeti vermektedir. Mobilyalarınızla uyum içinde seçilen halılarınız, evinizin dekorasyonunda en önemli tamamlayıcıdır. Ancak görselliğine önem verildiği kadar hijyen açısından temizliğine de önem vermek gereklidir. Bugün sizlere daha iyi bir hizmet sunmak için kendiyle yarışa giren Ankara Halı Yıkama, teknolojisinin son sistem halı yıkama makinalarıyla sorunsuz bir hizmeti evlerinize getiriyor.

Bünyesinde bulunan uzman personeller, halıların yapısı üzerine eğitimden geçirilmiş ve halıya dokunmadan yapısını çözecek bilgiye sahip şekilde halılarınızı teslim almaktadırlar. Uzun ömürlü kullanım sağlanması adına halılar yapısına bağlı olarak yıkama tekniğine tabi tutulmalıdır. Aksi halde halı orijinalliğini kaybeder ve kullanılamaz bir hale gelebilir. En ince noktasına kadar temizliğin sağlanması için özel bitkisel ürünlerle halılar yıkanmakta ve ürünler bitkisel olması sizlerin kanserojen maddelerle yıkanmış bir halıya maruz kalmamanızı sağlamaktadır. Sizlerin sağlığınıza önem veren Ankara Halı Yıkama Fabrikası, teslim alınan halılarınızı cinsine göre ayırdıktan sonra otomatik makinalarda yıkama ve durulama işlemini yaptıktan sonra kurutma makinasında halınızın çabuk kurumasını ve sizlerin uzun süre halısız kalmamanızı sağlıyor. Halı temizliği çoğu kişinin basite aldığı bir işlem gibi görünse de ustalıkla halıya zarar vermemek adına profesyonellik ve bilgi oldukça önemlidir. Bazı halılar yapısı gereği son derece fiyatı yüksektir. Bunlara örnek olarak el dokuması, antika halıları göstermek mümkündür. Bu tip halılarınız özel program eşliğinde temizliği yapılır ve ilk günkü gösterişi kazandırılarak sizlere geri teslim edilir.

Ankara Halı Yıkama Fabrikası
Ankara Halı Yıkama Fabrikası

Halılar sürekli olarak ayakaltında bulunan ihtiyaçlar olduğundan dolayı, bakteri üremesi çok daha kolay ve hızlı gelişmektedir. Üzerine çay veya meyve gibi içeceklerin dökülmesiyle sizler ne kadar silersiniz silin hiç fark etmez leke tam anlamıyla çıkmayacaktır ve halıya işlemesiyle mikropların çoğalmasına neden olacaktır. Bu sıkıntıları yaşamamanız adına evinizden alarak temizlenmiş şekilde tekrar evinize kadar servis sağlayan Ankara Halı Yıkama Fabrikası ile iletişime geçin ve halı temizliği derdine son verin. Halılarınızla birlikte dilerseniz yerinde stor ve zebra perde temizliği, yorgan battaniye yıkanması, yerinde koltuk yıkama gibi çeşitli hizmetlerden yararlanmanız mümkündür. Koltuklarınız bol köpük eşliğinde hiçbir tarafa zarar vermeden yerinde temizlenir ve güçlü vakum cihazıyla üzerinde kalan su çekilip, kurutularak kullanıma hazır hale getirilir. Temizlik konusunda üstün bir hizmet anlayışından faydalanmak isterseniz, Ankara Halı Yıkama Fabrikası ile iletişime geçmeli ve kaliteli temizliğin ayrıcalığını keşfetmelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir