Anasayfa » Ankara Halı Yıkama Firması

Ankara Halı Yıkama Firması

HALILARINIZ YETERİNCE TEMİZ Mİ?

Eğer halılarınızı Ankara Halı Yıkama ile yıkatmıyorsanız  halılarınız hiçbir zaman tam olarak temiz değil. Siz evde halılarınızı kendiniz yıkamaya devam ettiğiniz sürece halılarınız asla temiz ve sağlıklı olmayacağı gibi yepyeni halılarda bile renkler soluk ve bulanık olacaktır. Halılarınızı derinlemesine temizleyen Ankara Halı Yıkama kullandıkları özel halı yıkma makineleri sayesinde halının en alt katmanına kadar ulaşarak halılarınızı dipten temizler.

Ankara Halı Yıkama Firmaları
Ankara Halı Yıkama Firmaları

Ev hanımlarının evde kendi imkânları doğrultusunda kendi gücüyle yıkamaya çalıştıkları halılar sadece üstten temizlenir. Çünkü ev hanımları halıları en fazla bir halı fırçasıyla yıkarlar ki halı fırçası halının diplerine kadar ulaşmaz sadece üst kısmını yıkar ve üstten akan pis ve kirli su alt katmanlara da inerek halıyı yıkanmadan önceki halinden bile daha beter bir şekilde kirletir.
Bu da aslında kaş yapayım derken göz çıkarmak anlamına gelir. Halılar bizim evlerimizde olmayan büyük motorlu, emiş ve temizleme gücü yüzde yüz olan makinelerle ancak tam olarak temizlenir. Ev hanımlarının yıkadıkları halılar günlerce kurumaz ve ıslak kaldığı sürece o kadar sabunlanmış olmasına, saatlerce fırçalanmış olmasına rağmen sabun ya da deterjan kokacağına tam tersi kötü kokar. Bunun nedeni bahsettiğiz pis ve kirli suyun alt katmanlara inerek orada birikip halının o kirli suyla kurumasından kaynaklanır.

Ankara Halı Yıkama Firmaları

Ankara Halı Yıkama

Oysa bir telefonunuzla adresinize gelerek halılarınızı alıp götürüp, en hijyenik halı yıkama makinelerinde en hijyenik halı deterjanlarıyla yıkayarak hem kısa sürede kupkuru hem de mis gibi kokar şekilde size teslim edecek olan Ankara Halı Yıkamaya halılarınızı gönül rahatlığıyla gözü kapalı olarak teslim edebilir, geri gelen halılarınızın evde günlerce sağladıkları mis gibi kokunun ve temizliğin keyfiniz sürersiniz. Ankara Halı Yıkama size bir telefon kadar yakın.