Hereke Halı Yıkama Fabrikası

Hereke halı yıkama firması arıyorsanız hizmet verdiğimiz tüm ilçelere göz atmanızda fayda var. Siz evde halılarınızı kendiniz yıkamaya devam ettiğiniz sürece halılarınız asla temiz ve sağlıklı olmayacağı gibi yepyeni halılarda bile renkler soluk ve bulanık olacaktır. Halılarınızı derinlemesine temizleyen Hereke Halı Yıkama kullandıkları özel halı yıkma makineleri sayesinde halının en alt katmanına kadar ulaşarak halılarınızı dipten temizler.

Ankara Halı Yıkama Firmaları
Ankara Halı Yıkama Firmaları

Ev hanımlarının evde kendi imkânları doğrultusunda kendi gücüyle yıkamaya çalıştıkları halılar sadece üstten temizlenir. Çünkü ev hanımları halıları en fazla bir halı fırçasıyla yıkarlar ki halı fırçası halının diplerine kadar ulaşmaz sadece üst kısmını yıkar ve üstten akan pis ve kirli su alt katmanlara da inerek halıyı yıkanmadan önceki halinden bile daha beter bir şekilde kirletir.

Bu da aslında kaş yapayım derken göz çıkarmak anlamına gelir. Halılar bizim evlerimizde olmayan büyük motorlu, emiş ve temizleme gücü yüzde yüz olan makinelerle ancak tam olarak temizlenir. Ev hanımlarının yıkadıkları halılar günlerce kurumaz ve ıslak kaldığı sürece o kadar sabunlanmış olmasına, saatlerce fırçalanmış olmasına rağmen sabun ya da deterjan kokacağına tam tersi kötü kokar. Bunun nedeni bahsettiğiz pis ve kirli suyun alt katmanlara inerek orada birikip halının o kirli suyla kurumasından kaynaklanır.

Ankara’nın Tüm İlçelerinde Halı Yıkama Hizmeti

Ankara Halı Yıkama

Oysa bir telefonunuzla adresinize gelerek halılarınızı alıp götürüp, en hijyenik halı yıkama makinelerinde en hijyenik halı deterjanlarıyla yıkayarak hem kısa sürede kupkuru hem de mis gibi kokar şekilde size teslim edecek olan Ankara Halı Yıkamaya halılarınızı gönül rahatlığıyla gözü kapalı olarak teslim edebilir, geri gelen halılarınızın evde günlerce sağladıkları mis gibi kokunun ve temizliğin keyfiniz sürersiniz. Hereke Halı Yıkama size bir telefon kadar yakın.

Günümüzde kentsel dönüşümle birlikte insanların kendilerince yaptığı halı yıkama temizlikleri mecburi şekilde ortadan kalkmıştır. Yeni yapılarda mahalle görünümü değil site tarzında toplu konutlar oluşturulmuş ve bina önlerinde genellikle yapılan bu temizlik için uygun bir alan kalmamıştır. Aslında kadınlar için de Halı Yıkama firmalarının düşünüldüğü kadar pahalı olmadığını anlamaları için bir fırsat doğmuş ve aldıkları hizmet karşılığında senelerce boş yere eziyet çektiklerini anlamışlardır.

Halılar bir evin önemli ihtiyaçları arasında yer aldığı gibi evin bütününde de eşyayı tamamlayıcı en gözde aksesuardır. Ancak halılar gün içinde sürekli üzerine basılması, meyve veya çeşitli gıda maddelerinin dökülmesiyle zaman içinde kirlenir. Sizler kendi çabalarınızda temizlediğinizi düşünüyor olsanız da halının en iç noktasına ulaşan kirler orada bakteri üremesine neden olmaktadır. İşte Halı Yıkama Firmaları, bu aşamada oldukça önem teşkil etmektedir.

Özellikle çocuk sahibi olan aileler Halı Yıkama konusunda daha özenli davranmaları gereklidir. Bilindiği gibi çocuklar yerlerde oyun oynamaktan hoşlanır ve yeteri düzeyde iyi temizlenmeyen bir halı çocuk için ciddi tehlike içermektedir. Bu nedenle halılarınız işinde uzman bir firma tarafından anti bakteriyel temizlik ürünleriyle temizlenmeli ve bu ürünlerin kanserojen madde içeren kimyasallardan değil bitkisel ürünlerden oluşması gereklidir.

Halılarınızı emanet edeceğiniz firmanın bu hususlara dikkat etmesi, sizlerin ve çocuklarınızın hastalık kapmaması adına önemlidir. İyi bir firmada, halılar teslim alındıktan sonra yün, el dokuma gibi içeren yapılarına ayrılır ve yapısına uygun olacak şekilde ful otomatik makinalarda yıkanır. Halının yapısından anlamayan bir yıkama personeli, halınızın solmasına veya yıpranmasına neden olacaktır. Özellikle antika halılarda bu ayrıntı hali sahibi tarafından oldukça önem teşkil etmektedir.

Yıkanan halı sizlere daha hızlı ulaşabilmesi adına kurutma makinasına alınır ve iyice kurutulur. Ardından üzerinde en ufak nem oranı kalmaması için hav alanına asılarak 1 gün süre ile bu alanda beklemeye alınır.

Çayyolu Halı Yıkama
Halı Yıkama

İşinde ehil bir Halı Yıkama Firması halılarınızı kirlerden ve tüm bakterilerden arındırmış, tamamen kurutulmuş şekilde tarafınıza teslim edecektir. Hafif nemli şekilde sizlere teslim edilen halılar, evinize serdiğinizde kısa bir süre sonra ıslaklığın etkisiyle kötü bir koku yaymaya başlayacaktır. Bu durum da ev halkını son derece rahatsız eden bir durumdur. Kendini kanıtlamış bir firma, üstün bir hizmet alabilmek adına araştırmanızı iyi yapmalı ve civar bölgelere göre en çok rağbet gören bir firmayı tercih etmelisiniz. Üstelik sürekli bir firmayla çalıştığınız da daimi müşteri olduğunuzdan dolayı çıkan kampanyalar tarafınıza bildirilir ve daha uyguna halı temizliğinizi yaptırma şansı yakalamış olursunuz. Halılar kadar yoğun kullanılan ve çabuk kirlenen koltuklarınız, yorgan ve battaniyelerinizin de temizliği titizlikle yapılmaktadır. Özellikle yerinde koltuk yıkama hizmeti, sizleri saatlerce koltukları ovma derdinden kurtarır ve tertemiz koltuklara kavuşma imkanı vermektedir.

Antibakteriyel Halı Yıkama Hizmeti

Halılarını istediği gibi tertemiz görmek isteyen ev kadınlarına titiz halı yıkama hizmetleri sunan halılarının temizliğine önem veren ticari işletmeler için de kurumsal halı yıkama çözümleri geliştirmektedir. Antibakteriyel halı yıkama  hizmetlerimizde uzman ekiplerle çalışan firmamız, kurumsal bir anlayışla çalışmakta ve tüm müşterilerini memnun eden hizmetler vermektedir.

Sanayi tipi makinalarla yapılan halı yıkama işlemlerinde özel halı şampuanları kullanılmakta, böylece doğal iplikle dokunan en hassas ve değerli halılar dahi deforme olmadan derinlemesine temizlenmektedir. Halıların temizliğinde büyük bir titizlikle çalışılmakta ve sanayi tipi makinalarla tüm işlemlerin hızlı bir biçimde de tamamlanmaktadır. Firmaların işlerini aksatmayan temizlik hizmetlerimizi uzman ekiplerimiz hızlı bir biçimde bitirmekte ve böylece halılar da hemen kullanılabilmektedir.

blank
Antibakteriyel halı yıkama Firmaları

Durulama işlemlerinin ardından halının kurutmasına geçilir ki, bu da halı yıkamanın en önemli bölümlerinden biridir. Halıların nemli kalması mantar gibi mikropların üremesine yardımcı olmaktadır. Firmamız sanayi tipindeki özel tasarım kurutma makinaları kullanmakta, etkili bir biçimde yürütülen yıkama işlemleri ardında halıların hızla kurutulmasını sağlamaktadır.

Duvardan duvara kaplama halıların da yıkama sonrasında hemen kurumasını sağlayan uzman ekiplerimiz böylece yerinde yıkama işlemlerinin ardından birkaç saatte mekanın kullanıma açılabilmesini sağlar. Halı yıkama Ankara firması olarak fiyat konusunda tüm işletmelere cazip fiyatlar sunan Antibakteriyel halı yıkama firmamız, ödeme seçenekleri konusunda da esnek çözümler sağlamaktadır.

Evlerden otel ve restoran gibi işletmelere kadar her yerde kullanılan halıları memnuniyet yaratacak şekilde temizlemekte, halıların ilk günkü görünümüne kavuşarak mekana değer katmasına yardımcı olmaktayız. Firmamızın profesyonel Antibakteriyel halı yıkama hizmetlerinden faydalanmak için bize bir telefon açmanız yeterlidir.

 

Yerinde Halı Yıkama Hizmeti Ankara

Yerinde Halı Yıkama

Tüm dünyanın her yerinde hem temizliği hem de kullanımı bakımından oldukça kullanılan halıfleksler için sizlere özel hizmetler vermekteyiz. Duvardan duvara kaplama olan bu halıların çıkarılması da oldukça zahmetli bir süreç olduğundan evde yıkama tercih edenler için hizmetler de vermekteyiz.

Verdiğimiz bu profesyonelce hizmetten de oldukça memnun kalacağınızı garanti ederiz.

Yerinde halı yıkamada yaptığımız işlemler sonucunda tertemiz halılara sahip olacak ve istediğiniz gibi gönül rahatlığı ile evinizde dolaşabileceksiniz.

Özellikle cami, otel, kuran kursları gibi birçok insanın kullandığı yerler mikroplar bakımından hem bizlerin sağlığını tehdit etmekte hem de güvenilir bir ortam oluşturmamaktadır. Bizlerde sizler adına en iyi, en gelişmiş teknolojilerimiz ve en sağlıklı ürünlerimiz ile tüm halıflekslerinizi baştan ayağı temizliyoruz. Üstelik derinlemesine temizlikte yaptığımız çalışmalar sonucunda hem halılarınızın ömrünü uzatmış oluyoruz hem de oluşmuş olan lekelerin hiçbirinden eser kalmamasını sağlıyoruz.

Bize emanet ettiğiniz halıfleksleriniz ilk aldığınız gibi yepyeni ve tertemiz olacak.

Oldukça pratik ve bir o kadar da gönül rahatlığı ile halılarınızı kullanabileceğiniz bu yöntemde, halıfleksler için özel şampuanlar kullanarak halılarınızı yıkıyor ve içinde bulunan tüm mikroplardan halınızı derinlemesine temizliyoruz. Ardından ise tertemiz halılarınızı içimiz rahat bir şekilde sizlerin kullanımına sunuyoruz.

Evinize duvardan duvara yaptırdığınız halıflekslerin ısı yalıtımı konusunda size verdiği verdiği sıcaklıktan asla vazgeçmeyin. Temizlemekte zorlanıyorsanız ve ayda ya da dilerseniz yılda kaç kere yıkatmak isterseniz,bizlere ulaşarak halılarınızı teslim edebiliyorsunuz. Ve bizlerde sizlerin bu isteği üzerine evinizde halılarınızı yıkıyor ve gönül rahatlığı ile kullanımınıza sunuyoruz.

Yerinde halı yıkamada getirdiğimiz özel makinelerimiz ile birlikte halılarınızı hem derinlemesine hem de yüzeysel olarak temizliyoruz. Çalıştığımız profesyonel kişiler sayesinde tam da istediğiniz temizlik ve ferahlığa ulaşabileceksiniz.

Yerinde halı yıkamada kullandığımız yöntem ve makinelerimiz hiçbir şekilde halıflekslere zarar vermemekle birlikte kullanım sürelerini de uzatmaktadır. Aynı zamanda halılarınızı kendiniz yıkarken ki su israfını da önlemiş oluyoruz. Çalışmalarımızda su israfını önleyecek kadar su kullanımı ve sizin rahat etmenizi sağlayacak kadar da titizlikle çalışıyoruz.

Müşterilerimizin isteklerini dikkatle dinliyor ve sizlerin en rahat edebileceği şekilde temizliğimizi yapıyoruz. Ankara’nın her yerine ulaşım sağlayan ve sizler için çalışan firmamız sayesinde arzuladığınız temizliğe ve ferahlığa ulaşacaksınız.

Yerinde yapılan halı yıkama uygulamamızda ise ilk olarak halıyı kaba bir toz makinesi yardımı ile alıyoruz. Yüzeysel pisliklerden temizledikten sonra halıfleksleriniz için özel olarak hazırlanmış şampuanları su ile karıştırarak halılarınızı derinlemesine temizliyoruz. İçerideki tüm kalıntılara da bu yöntem ile ulaşmış oluyoruz. Halının içine işleyen bu karışım sayesinde hem halınızın üzerindeki lekeler hem de içerisindeki kalıntılar çözülmüş olacak.

Dikmen Halı Yıkama Hizmeti Ankara

Halılarını dilediği gibi temizlemek için yorucu bir uğraş içine girmesine karşın dilediği temiz halılara bir türlü kavuşamayan ev kadınlarına ve ticari işletmelerinde kullandığı halıların tertemiz görünmesini isteyenlere Dikmen halı yıkama hizmetleri sunan firmamız, ekonomik çözümlerle halıların memnuniyet yaratacak şekilde temizlenmesini sağlamaktadır.

Özel halı yıkama makinaları kullanarak gerçekleştirdiğimiz yıkama hizmetlerimizden duvardan duvara kaplama halıların kullanıldığı alanlarda da faydalanabilirsiniz. Yerinde de hizmet veren firmamızın uzman ekipleri halıların hızlı bir şekilde temizlemekte ve özel kurutma makinalarıyla halıları tamamen kurutarak mekanın biran önce kullanıma açılmasını sağlamaktadır. Halı yıkama konusunda uzman çözümler geliştiren firmamız, kurumsal içerikli periyodik temizleme paketleri de sunmaktadır.

Dikmen Halı Yıkama Firmaları

İnsan trafiğinin yoğun olduğu ticari işletmeler için duvardan duvara kaplama halı son derece cazip bir seçenek olsa da, sıra halıların temizlenmesine geldiğinde yorucu bir uğraş içine girilmesi gerekir. Halıların sökülememesi elektrik süpürgesiyle yüzeysel bir temizlik yürütülmesine neden olur ancak bu şekilde de halılar hiçbir zaman tertemiz bir görünüme sahip olamamaktadır.

Zamanla içinde mikrop ürediği için insan sağlığı açısından da tehlike yaratan eşyalar haline gelen kaplama halıların suyla ve deterjanla temizlenmesi kaçınılmaz hale gelir. Özel ekipmanlarla yürütülen yerinde halı yıkama işlemlerinde özel temizlik ürünleri kullanılır. Bu özel olarak üretilen halı temizlik ürünleri dip kısımdaki kirlerin de üste çıkmasını sağlamakta ve yüksek devirli vakum makinaları da halıdaki tüm pisliği almaktadır.

Halıların temizlendikten sonra çok hızlı bir şekilde kurutulması gerekir. Su ve nemin uzun süre halıda kalması küf mantarlarından bakterilere birçok mikrobun üremesin neden olduğu için özel kurutma makinalarıyla durulama sonrasında kurutmaya geçilmektedir. Hızlı bir biçimde halıların tamamen kurumasını sağlayan bu sanayi tipi kurutucular ise halı ilmeklerinin zarar görmesine neden olmamaktadır.

Dikmen Halı Yıkama Firması deneyimli çalışanları yerinde halı temizleme işlemlerini dahi çok kısa bir zamanda tamamlayarak, kurutulan halıların hemen kullanılabilmesini sağlamaktadır. Her ihtiyaca karşılık verebilecek kadar geniş bir ekibe sahip olan firmamız, her bütçe için uygun fiyatlı çözümler sunmaktadır. Firmamız Ankarada bir çok ilçede hizmet veriyor ağırlık olarak Dikmen ilçesine eğilmiş bulunmaktayız.

Firmamız bünyesinde ücretsiz servisimizle alanında uzman ekip ile hizmet vermeyi amaç edindik. Bu nedenle halı yıkamanın titiz bir çalışma gerektiğini düşünüyoruz. Ayrıca Ankara nın içinde bulunan değerli müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını çözümleyerek en iyi hizmeti vermenin haklı gururu içinde işlerimizi dikmen ilçesinde de yürütüyoruz.

Uzun yıllardır bünyesinde profesyonel makineler ve uzman ekibi ile çalışmalarını sürdüren Dikmen Halı Yıkama sunduğu kaliteli hizmet ile müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmuştur. Kalite ve hijyenin bir arada tutulduğu firmada olumlu sonuçlar alındığı sürece işin performansı daha çok artış göstermektedir.

Günümüzde fazla deterjan ve su harcaması gibi nedenlerle evde halı temizleme işi doğru olmayabilir. Evde yıkanan halıların fazla bir temizlik sağlamadığı gibi firmalarında yıkandığı zaman uygun maliyete tertemiz şekilde temizlenmiş olduğu görülür.

Anti bakteriyel temizleme sitemleri ile yıkanan halılar çok temiz olurken, birkaç ay boyunca bünyesinde bakteri ve mikrop barındırmaz. İnsan sağlığı açısından büyük önem taşıyan halı temizliği konusu güvenilir firmalar tarafından gerçekleştirilmesi daha iyi olacaktır. Çünkü hijyene önem vermeyen şirketler sağlık konusunda olumsuz sonuçlar doğurabilme sorununu meydana çıkarır.

15 yıldır lider halı ve koltuk yıkama firması Dikmen Halı Yıkama son model araç filosu ve uzman ekipman kadrosu ile çevresindeki tüm halka hizmet vermektedir. Firmada her türlü yün, el dokuma, özel halı, kilimler ve ipek halılar gibi birçok yıkanması çok riskli olan ve ustalık gerektiren tüm halı çeşitleri yıkanmaktadır. Halılarında etkin bir temizlik sağlamak isteyen bayanlar için ekonomik fiyatlı hizmet sunmayı amaçlayan firma hijyene son derece önem vermektedir. Ankaranın dikmen ilçesinde ve diğer ilçelerde faaliyet gösteriyoruz.

Müşteri sağlığını düşünen firma elemanları titiz bir çalışma sağlayarak halıları ilk gün alınmış gibi temiz ve yenilenmiş bir şekilde teslim eder. İnsan sağlığı açısından senede 3-4 kere evdeki halılar güvenilir bir dikmen Halı Yıkama şirketine teslim edilir, görünmeyen mikroplardan arınılması sağlanmalıdır. Dikmen ilçesinden aradığınızı söylerseniz size en yakın şubemizden hızlı servis çıkartabiliriz.

Elde yıkadığımız ürünlerde kullandığımız deterjanlarda bilindiği üzere kanserojen madde içermektedir. Ancak firmalar kullanılan ürünler bitkisel olup, hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır. Yenilenen teknoloji ile günden güne büyüyen firma sadece bu konuda değil daha birçok alanda müşterilerine hizmet etmenin gururunu yaşamaktadır. Ankaranın tüm illeri dikmen dahil ücretsiz hızlı kargomuz vardır.

Halı temizleme süreci içerisinde halılar makbuz karşılığında servis araçları tarafından teslim alınır. Teslim alındığı andan itibaren firma sorumluluğu dâhilinde garanti kapsamına girmektedir. Adet kontrolü için Dikmen Halı Yıkama merkez ofislerine götürülen halılar etiketlendikten sonra fabrikalara gönderilir.

Ankara halı yıkama içerisinde Hereke olarak fabrikada özelliklerine göre halılar seçilir ve temizleme işlemi başlar. Bol suyla ıslatıldıktan sonra anti bakteriyel şampuanlar bol olarak halı üzerine dökülür. Makine ile yıkanmaya başlanan halılar en az üç değişik fırçalama yöntemi ile yıkanır.

Ankara Çankaya İlçesinde Halı Yıkama

Ankara Çankaya ilçesinde faaliyet halinde olan firmamız Çankaya halı yıkama işlemleri konusunda uzman kadromuz ile hizmet vermekteyiz. Son dönemin parlayan yıldızı olarak gösterilen halı yıkama işinde dikkatli olunması gerektiğini en iyi bilerek işimizde alanında uzman kişileri çalıştırıyoruz.

Otomobil temizleme istasyonlarının köşelerinde tamamen ilkel yöntemler ile yapılan halı yıkama işlemleri yüzünden halılarınızda beklemediğiniz sonuçlar oluşabilmektedir. Her halının ihtiyaç duyduğu madde farklıdır. Bunun bilincinde olan kullanıcılar Ankara Çankaya ilçesinde en iyi halı yıkama fabrikalarını tercih etmektedir. Biz bu nedenle en iyi hizmeti en uygun fiyata vermek adına çalışmalarımızı devamlı güncelliyoruz.

Sıradan halı temizleme metotlarından çok uzak yapısı sayesinde size yepyeni bir dünyanın kapılarını aralar iken evinize sağlık yapısına ise dayanıklılık katmaktadır. Gelişmiş makineler ile yapılan temizlik işlemlerinde elde edilen başarı herkesin ilgisini çekmektedir.

Ankara’nın çankaya ilçesi dahil Ankarada tüm ilçelerin tamamına hizmet verebilecek şekilde tasarlanmış yapımız sayesinde temizliğe ve kaliteli hizmete ulaşmak artık çok daha kolay. Halılarınızın renk ve özelliklerine göre değişen içeriklerimiz ile en başarılı sonuçları elde edeceğinize inanıyoruz.

Evinizin sağlığına katkıda bulunacak bakteri ve mikropları evinizden uzaklaştırma fırsatına sahip olacaksınız. Size düşen yıkanması istediğiniz halıları belirlemenizin ardından Ankara Çankaya ilçesinde bulunuyorsanız bize halı yıkatmak istediğinizi bir telefonla arayıp söylemeniz yeterli.

Size en yakın Ankaranın Çankaya ilçesinden gelecek personellerce halılarınız teslim alınacak ve fabrikalarımızda yıkanacaktır. Teknolojinin her adımını takip eden firmamız bulunan halı yıkama makineleri sayesinde halılarınızda bulunan her türlü kir ve lekeden kurtulacaksınız. Yapılan işlemler halınızın yapısına herhangi bir zarar vermeyecektir. Yapılan temizlik ve kurutma işlemlerinin ardından size haber verilecek ve uygun olduğunuz zaman dilimini belirtmenizin ardından evinize teslim edilecektir.

Ankara Çankaya ilçesi dahil tamamına ücretsiz servisimizle hızlı alım imkanı sunmaktayız.

Evinizde dekorasyon sizin için sağlık kokan halılarınız ile en güzel zaman dilimlerine sahip olmak artık hayal değil. Siz de tüm halılarınızı garantili olarak yıkatma şansını yakalayın.Evlerin vazgeçilmez ürünlerinden bir tanesi olan halılar zamanla tozlara kirlere ve lekelere maruz kalmaktadır. Özellikle çocuklu evlerde sıklıkla kazalar meydana gelmektedir. Süt, çay ve buna benzer birçok leke halıların diplerine nüfus etmektedir.

çankaya halı yıkama fiyatları
Halı yıkama ankara çankaya fiyatları hizmet ve telefon bilgilerimiz

Her ne kadar silinerek dezenfekte edilmeye çalışırsa da derinlemesine işleyen bu kirler bakteri oluşumuna sebebiyet vermekte çocuklarınızın sağlığı açısından bu durum risk taşımaktadır. Bu nedenle Ankara Çankaya İlçesi dahil birçok ilçede sizlere hizmet veren halı yıkama çankaya şubemiz kaliteli hizmetini uygun fiyata ve en özel şekli ile sağlamaktadır. Ankara çankaya halı yıkama tavsiye edilen ve devamlı kaliteli hizmet faaliyeti içinde halinde olan fabrikamızda tüm halı yıkama işlemleri garantili olarak gerçekleştirilmektedir. İsteğiniz doğrultusunda yapılan işlemlerde herkesin ihtiyacı karşılanmaktadır. Uygun fiyat ve ödeme koşulları sayesinde de bütçenizi zorlamadan faydalanma şansını yakalayacaksınız.

Çayyolu Bölgesinde Halı Yıkama Hizmeti Veriyoruz

Halı temizliği her evin ve işyerinin en büyük ihtiyacı olmasına karşın halıların suyla yıkanmasının çok zor ve uzun süren bir iş olduğu da ortadadır. Çayyolu halı yıkama hizmeti sunan firmamız, yorucu uğraşlar içine girmeden istenen temiz halılara kavuşmanızı sağlamak üzere bireysel ve kurumsal halı yıkama hizmetleri sunmaktadır. Firmamızın sunduğu Çayyolu halı yıkama hizmetlerinin tamamında uzman ekipler görev almakta, en narin halılar dahi zarar görmeden temizlenmektedir. Fiyat konusunda da hem ev kadınlarına hem de her ölçekten işletmeye yardımcı olmakta, bütçe yoran masraflara girilmeden halılardan yararlanması sağlamaktadır. Firmamız her türlü halıdan kir ve lekeleri profesyonel uygulamalarla çıkarmaktadır.

Gölbaşı Halı Yıkama Ankara

Ankara gölbaşı halı yıkama firması olarak bilinen bir firmayız. Hereke halı yıkama olarak her bölgeye hizmet vermekle birlikte gölbaşında da hizmetlerimiz devam etmektedir. Ev ve işyerlerinin temiz bir görünüme sahip olması herkesin ilk isteği olmasına karşın yüzey temizliğinden çok farklı olan halı temizliğinin istenen şekilde yapılması bireysel çabalarla mümkün olmamaktadır. Halıların suyla yıkanması ciddi bir efor gerektiren zorlu bir iş olmanın yanı sıra aynı zamanda saatlerce uğraş gerektirmektedir. Ayrıca halıların yıkanmasıyla da iş bitmemekte, kuruma için halıların güneş altında saatlerce ve çoğu zamanda günlerce bırakılması lazımdır.

Ayrancı Halı Yıkama Fabrikası

Ayrancı Halı Yıkama
Ayrancı Halı Yıkama Firmaları

Biz Hereke Halı Yıkama firması olarak Çankaya semtinde Halı yıkama ayrancı ve Ayrancı halı yıkama isimleri adı altında siz degerli çankaya’lılara hizmet vermeye devam etmektedir.
Sık sık temizlik yapan bayanların evlerini sık temizlemelerine rağmen yine de şikayetçi oldukları ortak bir konu vardır. Bu konu halılarını sık sık temizlemelerine rağmen diplerde kalan kirler ve mikroplardır. Halıların temizlenmesi ve mikroplardan arındırılması için oldukça fazlası ile pratik bilgi mevcut  bulunmaktadır fakat hiç birisi işe yaramamış veya istenildiği gibi  sonuç vermemiştir. Üstelik halılar yıkansa dahi istenildiği gibi  temiz olmaz ve bakterilerden arınmaz.

Üstelik bazı bayanların  işleri ya da evlerinin işlerinin çokluğu neden ile halı yıkamaya  zaman bulamayabilir. Ayrıca halı yıkamak için ve yıkandıkta sonra  kurutmak için de mevcut bir yer de olması gerekmektedir. Halılara  da bu kadar önem verilir mi ki demeyin. Halılar evimizdeki en  büyük tehlikedir aslında. Zararlı bakteri ve virüsleri üzerinde  toplayan ve bu bakterilerin yayılmasını sağlayan bir yuva gibidir adeta. Özellikle evde bebek ya da küçük çocuk var ise çocuğunuz için oldukça fazlası ile hastalık riski taşımaktadır.

 

Etlik Halı Yıkama

Etlik Halı Yıkama Firmaları
Etlik Halı Yıkama Firmaları

 

Evlerimizde en çok kirlenen eşyalarınız halılarınızsa Etlik halı yıkama firmasıyla hemen tanışmanız gerekiyor. Beyaz renk tutkunu olanların evdeki en büyük zorluğu halı temizlemek oluyor. Etlik halı yıkama firması sayesinde halı kaldırma, yıkama, fırçalama ve suyla iyice ağırlaşan halıları kaldırıp asma derdi ortadan kalkıyor.

Çünkü halı yıkama firmaları evinize gelerek halılarınızı yerinden oynatmadan, güçlü motora sahip, emiş gücü oldukça yüksek halı yıkama makineleri ile halılarınızı kusursuz olarak temizleyen makinalar sayesinde hem halı yıkama zahmetinden kurtuluyorsunuz hem de evinizde harcadığınız onlarca sudan ve sabundan da tasarruf ediyorsunuz.

İncek Halı Yıkama Ankara

İncek Halı Yıkama Firmaları
İncek Halı Yıkama Firmaları

Halılarımız bizler için sağlığımızı etkileyen bir faktör olarak hayatımızda yer edinmişlerdir. Hem bastığımız yerin sıcak ve bizi rahat hissettirmesini hem de tertemiz olmasını isteriz.

Aynı zamanda üzerinde bolca vakit geçirdiğimiz halıların içinde mikrop barındırmaması ve bizlerin sağlık durumlarını da tehdit etmemesini temenni ederiz.

İncek halı yıkama fabrikamız da sizlerin bu isteklerini özenle dinleyerek yerine getirmek için harekete geçti. En temiz ve en ferah bir şekilde halılarınızı sizlere teslim ederek kullanımınıza sunmaktayız.

Halıyı en ince ayrıntısına ve derinlemesine temizleyen firmamız müşteri memnuniyetlerini ve isteklerini özenle dinlemekte ve özveri ile çalışmaktadır.

Sokullu Halı Yıkama

Ev hanımlarının temizlik konusunda ne kadar hassas olduklarını hepimiz biliyoruz. Genelde haftanın her günü süren bu temizlik işlemleri sırasında en çok zorlandıkları konuların başında halı temizlemek geliyor sanırım. Bir süre önce piyasaya büyük beklentilerle çıkartılan halı yıkma makineleri ev hanımları tarafından pek rağbet görmedi. Kullanan kişilerden duydukları yorumlar arasından yeterince verim alamadıkları ve işlemin çok yorucu olduğu söylentileri çıktı.

Bunun ardından bu ürünü almak konusunda kararsız olan ev hanımlarının çoğu bu alma fikrinden vazgeçtiler. Durum böyle olunca yine evdeki halılarını kendileri temizlemeye başladı. Ama çok uzun süren ve çok emek gerektiren bu işlem artık onları fazlasıyla yormaya başladı. İşte tam bu dönemde ortaya çıkmaya başlayan halı yıkama firmaları sayesinde artık ev hanımları da derin bir nefes aldılar.

Öveçler Halı Yıkama

Temizlik hiç bu kadar kolay olmamıştı. Öveçler Halı Yıkama sayesinde daha önce halılarınız hiç bu kadar kısa sürede bu kadar kusursuz bir temizliğe ulaşmamıştı siz de halılarınız bu kadar temizken bu denli rahatlık sürmemiştiniz. Halılarınızın kusursuz temizliği sadece bir telefonunuza bakıyor. Edeceğiniz bir telefonla siz daire numaranızı bildirin Öveçler Halı Yıkama hemen kapınıza gelip halılarınızı kapınızdan alınsın ve geri getirdiklerinde de siz bile gözlerinize inanamayacaksınız.

Cevizlidere İlçesine de Hizmet Veriyoruz

Halı yıkama konusunda profesyonel yardım istenmesinin birçok ev ve işyeri için kaçınılmaz olması, son yıllarda piyasada pek çok halı yıkama servisinin yer almasına neden oldu. Ev kadınlarının en çok zorlandığı temizlik olan halı yıkama, işyerleri için de kapsamlı bir biçimde yapılamayacak temizlik konularından biridir. Cevizlidere halı yıkama hizmeti veren firmamız, evinizden ve işletmelerinizden halılarınızı alarak kısa süre içinde yıkanmış olarak teslim etmektedir.

Yüksek devirli vakumlar, halı yıkamayı gerçek anlamda etkili hale getiren özel tasarım makinelerdir. Bu makineler sayesinde halıların dip kısmındaki tüm akar, toz, kir ve deri kalıntıları temizlenmektedir. Sonraki aşamada kullanılan kurutma cihazlarının da halı yıkamadaki etkisi çok büyüktür.