Anasayfa / Ankara Halı Yıkama Firması / Çayyolu Halı Yıkama

Çayyolu Halı Yıkama

Halı temizliği her evin ve işyerinin en büyük ihtiyacı olmasına karşın halıların suyla yıkanmasının çok zor ve uzun süren bir iş olduğu da ortadadır. Çayyolu halı yıkama hizmeti sunan firmamız, yorucu uğraşlar içine girmeden istenen temiz halılara kavuşmanızı sağlamak üzere bireysel ve kurumsal halı yıkama hizmetleri sunmaktadır. Firmamızın sunduğu Çayyolu halı yıkama hizmetlerinin tamamında uzman ekipler görev almakta, en narin halılar dahi zarar görmeden temizlenmektedir. Fiyat konusunda da hem ev kadınlarına hem de her ölçekten işletmeye yardımcı olmakta, bütçe yoran masraflara girilmeden halılardan yararlanması sağlamaktadır. Firmamız her türlü halıdan kir ve lekeleri profesyonel uygulamalarla çıkarmaktadır.

Çayyolu Halı Yıkama Fabrikası

Evlerde halı yıkama çalışmanın büyük bir zorluk olması, ev kadınlarının halılarını elektrik süpürgesiyle temizlemeyi tercih etmesine neden olur. İlk bakışta elektrik süpürgesiyle halılar temizlenmiş gibi görünse de, aslında halıların dibine doğru itilen kir ve akarlar halıda yıllarca kalmaya devam eder. Bu şekilde geçen yıllar içinde içi adeta bir mikrop yuvasına dönen halılar insanların yaşam alanlarına da mikrop saçılmasına neden olur. Elektrik süpürgelerinin çekiş gücü halıların dip kısımlarındaki deri kalıntıları, akar, kir, toz ve diğer pisliklerin temizlenmesi için yetersizdir. Çayyolu Halı Yıkama sanayi tipi makineler kullanmakta, yüksek emiş gücüne sahip olan bu vakum cihazları halıların tüm kısımlarının temizlenmesini sağlamaktadır. Bu şekilde temizlenen halılara sonrasında halı şampuanı uygulanmakta ve köpüren halı şampuanı da dip kısımda kalan tüm pisliklerin yüzeye çıkmasına neden olmaktadır.

Halı şampuanının kullanılmasının ardından yüzeye çıkan pislikler ve kirler tamamen temizlenebilmektedir. Sonrasına durulama işlemlerine geçilmekte ve en son aşamada ise kurutma cihazları kullanılmaktadır. Halılar birkaç saatte yeniden kullanılabildiği için gündelik hayatta veya yoğun iş temposunda da herhangi bir aksama yaşanmamaktadır. Halıların yıkanmasının ardından hızlı bir şekilde kurutulmaması küflenme ve mantar gibi mikrop oluşumlarına neden olabilir. Dışarı asılarak kurutulmaya çalışan halılara birçok farklı mikrop yerleşebilmekte ve yapılan temizlik de bu nedenle etkisiz kalmaktadır. Firmamızın özel makineleri yıkamanın hemen ardından kurutma yapılmasını sağlamakta, bu nedenle de halılarda bu tür sorunlar görülmemektedir.

Müşterilerine dört mevsim kaliteli hizmeti sunan Çayyolu Halı Yıkama uzman ekipmanları sayesinde hizmetini en sağlıklı koşullarla vermeyi sağlamaktadır. Güvenilir bir hizmet sunan firma halıları hijyenik bir ortamda anti bakteriyel yıkama sistemi ile dezenfekte etmektedir. İleri teknoloji endüstriyel makineler ile müşteri istekleri dikkate alınarak organik bitkisel şampuanlarla yıkanan halılarda ilk gün alınmış gibi temizlik sağlanmaktadır. Temizliği yapıldıktan sonra kontrol edilen halıların havalandırmalı özel kılıf ile ambalajlanması işlemi eğitimli profesyonel personeller tarafından gerçekleştirilir. Günümüzde birçok çeşit üretilen halıların temizliği evde her ne kadar doğru uygulama yapılsa da Halı Yıkama firmalarındaki gibi temizlenmesi imkânsız denilebilir. Aile fertlerinin sağlığı açısından kullandığı malzemenin güvenilir olduğuna inanılan yıkama şirketlerine halılar teslim edilmelidir.

Genellik halı yıkama şirketlerinin sezonluk çalıştığı görülürken çoğunun kışın hizmet vermediği görülmektedir. Ancak Çayyolu Halı Yıkama firmasında böyle bir durum söz konusu değildir. Kapalı kurutma bölümleri mevcut olan firma hizmetine yaz kış ara vermeden devam etmektedir. Halı yıkama işlemleri sırasında öncelikle halıların alınmasından sonra genel yüzey temizliği yapılır. Tek tek dezenfekte işlemi uygulanan halılarda makineli sistemle birkaç dakika bol köpüklü şekilde yoğun yıkama modunda yıkanır. Yıkanan halılar durulama bölümünde yoğun tazikli su ile tekrar yıkanır ve sıkma makinesine sokulur. Son olarak kapalı halı kurulama bölümlerinde paketlenir. Halılarınız başka halılarda karışmadan otomatik makinelerle ayrı bir özenle yıkanır. Yıkamada kullanılan özel ilaçlarla halıların lekelerini giderirken bakterilere tamamen etki etmeleri sonucunda ailenizin ve özellikle çocuklarınızın sağlığı garanti altına alınmaktadır. En uygun fiyatlarla sunulan profesyonel Halı Yıkama işlemleri bütçenizi zorlamıyorken kalitesinden de ödün vermemektedir. İyi yıkanmayan halılar geleceğe yönelik ciddi zararlar oluşturabilir. Profesyonelce yapılan işlerle her zaman için müşteri memnuniyeti kazanılarak, günden güne müşteri sayısını da artırmayı sağlamış olunur.

Çayyolu Halı Yıkama Firması

Halı yıkatmaya karar verildiği takdirde Çayyolu Halı Yıkama firması sizlere en iyi hizmeti sunmak adına istediğiniz gün ve saatte servis yetkilileri tarafından adresinize gelinerek alınmakta karışmaması açısından etiketlenerek fabrikalara götürülmektedir. Müşterilerine her türlü hizmeti sunan firma ücretsiz servis imkânını da sağlamaktadır. Memnun kalınmadığı takdirde ek bir ücret alınmadan müşterilerine tekrar yıkama garantisini vermektedir. Halılar doğru tekniklerle yıkanmadığı takdirde zamanla yıpranacak daha da önemlisi günden güne sağlığınızı ciddi şekilde tehdit edecektir. Temizlikte yapılması gereken her şeyin bilincinde olan bir firma halı yıkamada her aşamayı doğru ve titizlikle yerine getirir. Günümüzde yaşam koşullarının ihtiyaçları ve özellikte halı yıkatmanın bilincine varan insanların çoğalması bu sektörün hızla yaygınlaşmasına sebep olmaktadır. Ancak insanlar her önüne gelen kişiye halı yıkatma konusunda güvenmemelidir. Son zamanlarda yaygınlaşan sokaklarda dolaşan kişiler yeterince güven sağlamamalıdır ki sonucunda ciddi zararlara yol açabilirler. Güvenilir bir Halı Yıkama firması su, enerji ve insan gücünden ciddi şekilde tasarruf etmeyi sağlayacaktır. Ancak bunu dürüst, kurallara uyan garantili ve resmi koşullar altında hizmet veren firmalar sağlayabilir.