Anasayfa / Ankara Halı Yıkama Firması / Dikmen Halı Yıkama Hizmeti
halı yıkama ankara dikmen ankara dikmen halı yıkama ankara halı yıkama dikmen
ankara dikmen halı yıkama fiyatları

Dikmen Halı Yıkama Hizmeti

Halılarını dilediği gibi temizlemek için yorucu bir uğraş içine girmesine karşın dilediği temiz halılara bir türlü kavuşamayan ev kadınlarına ve ticari işletmelerinde kullandığı halıların tertemiz görünmesini isteyenlere Dikmen halı yıkama hizmetleri sunan firmamız, ekonomik çözümlerle halıların memnuniyet yaratacak şekilde temizlenmesini sağlamaktadır.

Özel halı yıkama makinaları kullanarak gerçekleştirdiğimiz yıkama hizmetlerimizden duvardan duvara kaplama halıların kullanıldığı alanlarda da faydalanabilirsiniz. Yerinde Dikmen halı yıkama hizmeti veren firmamızın uzman ekipleri halıların hızlı bir şekilde temizlemekte ve özel kurutma makinalarıyla halıları tamamen kurutarak mekanın biran önce kullanıma açılmasını sağlamaktadır. Halı yıkama konusunda uzman çözümler geliştiren firmamız, kurumsal içerikli periyodik temizleme paketleri de sunmaktadır.

Dikmen Halı Yıkama Firmaları

İnsan trafiğinin yoğun olduğu ticari işletmeler için duvardan duvara kaplama halı son derece cazip bir seçenek olsa da, sıra halıların temizlenmesine geldiğinde yorucu bir uğraş içine girilmesi gerekir. Halıların sökülememesi elektrik süpürgesiyle yüzeysel bir temizlik yürütülmesine neden olur ancak bu şekilde de halılar hiçbir zaman tertemiz bir görünüme sahip olamamaktadır.

Zamanla içinde mikrop ürediği için insan sağlığı açısından da tehlike yaratan eşyalar haline gelen kaplama halıların suyla ve deterjanla temizlenmesi kaçınılmaz hale gelir. Özel ekipmanlarla yürütülen yerinde halı yıkama işlemlerinde özel temizlik ürünleri ve halı yıkama şampuanları kullanılır. Bu özel olarak üretilen halı temizlik ürünleri dip kısımdaki kirlerin de üste çıkmasını sağlamakta ve yüksek devirli vakum makinaları da halıdaki tüm pisliği almaktadır.

Halıların temizlendikten sonra çok hızlı bir şekilde kurutulması gerekir. Su ve nemin uzun süre halıda kalması küf mantarlarından bakterilere birçok mikrobun üremesin neden olduğu için özel kurutma makinalarıyla durulama sonrasında kurutmaya geçilmektedir. Hızlı bir biçimde halıların tamamen kurumasını sağlayan bu sanayi tipi kurutucular ise halı ilmeklerinin zarar görmesine neden olmamaktadır.

Dikmen Halı Yıkama Firması deneyimli çalışanları yerinde halı temizleme işlemlerini dahi çok kısa bir zamanda tamamlayarak, kurutulan halıların hemen kullanılabilmesini sağlamaktadır. Her ihtiyaca karşılık verebilecek kadar geniş bir ekibe sahip olan firmamız, her bütçe için uygun fiyatlı çözümler sunmaktadır. Firmamız Ankarada bir çok ilçede hizmet veriyor ağırlık olarak Dikmen ilçesine eğilmiş bulunmaktayız.

Firmamız bünyesinde ücretsiz servisimizle alanında uzman ekip ile hizmet vermeyi amaç edindik. Bu nedenle halı yıkamanın titiz bir çalışma gerektiğini düşünüyoruz. Ayrıca Ankara nın içinde bulunan değerli müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını çözümleyerek en iyi hizmeti vermenin haklı gururu içinde işlerimizi dikmen ilçesinde de yürütüyoruz.

Uzun yıllardır bünyesinde profesyonel makineler ve uzman ekibi ile çalışmalarını sürdüren Dikmen Halı Yıkama sunduğu kaliteli hizmet ile müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmuştur. Kalite ve hijyenin bir arada tutulduğu firmada olumlu sonuçlar alındığı sürece işin performansı daha çok artış göstermektedir.

Günümüzde fazla deterjan ve su harcaması gibi nedenlerle evde halı temizleme işi doğru olmayabilir. Evde yıkanan halıların fazla bir temizlik sağlamadığı gibi Halı Yıkama firmalarında yıkandığı zaman uygun maliyete tertemiz şekilde temizlenmiş olduğu görülür.

Anti bakteriyel temizleme sitemleri ile yıkanan halılar çok temiz olurken, birkaç ay boyunca bünyesinde bakteri ve mikrop barındırmaz. İnsan sağlığı açısından büyük önem taşıyan halı temizliği konusu güvenilir firmalar tarafından gerçekleştirilmesi daha iyi olacaktır. Çünkü hijyene önem vermeyen şirketler sağlık konusunda olumsuz sonuçlar doğurabilme sorununu meydana çıkarır.

 Dikmen Halı Yıkama Fabrikası

15 yıldır lider halı ve koltuk yıkama firması Dikmen Halı Yıkama son model araç filosu ve uzman ekipman kadrosu ile çevresindeki tüm halka hizmet vermektedir. Firmada her türlü yün, el dokuma, özel halı, kilimler ve ipek halılar gibi birçok yıkanması çok riskli olan ve ustalık gerektiren tüm halı çeşitleri yıkanmaktadır. Halılarında etkin bir temizlik sağlamak isteyen bayanlar için ekonomik fiyatlı hizmet sunmayı amaçlayan firma hijyene son derece önem vermektedir. Ankaranın dikmen ilçesinde ve diğer ilçelerde faaliyet gösteriyoruz.

Müşteri sağlığını düşünen firma elemanları titiz bir çalışma sağlayarak halıları ilk gün alınmış gibi temiz ve yenilenmiş bir şekilde teslim eder. İnsan sağlığı açısından senede 3-4 kere evdeki halılar güvenilir bir dikmen Halı Yıkama şirketine teslim edilir, görünmeyen mikroplardan arınılması sağlanmalıdır. Dikmen ilçesinden aradığınızı söylerseniz size en yakın şubemizden hızlı servis çıkartabiliriz.

Elde yıkadığımız ürünlerde kullandığımız deterjanlarda bilindiği üzere kanserojen madde içermektedir. Ancak firmalar kullanılan ürünler bitkisel olup, hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır. Yenilenen teknoloji ile günden güne büyüyen firma sadece bu konuda değil daha birçok alanda müşterilerine hizmet etmenin gururunu yaşamaktadır. Ankaranın tüm illeri dikmen dahil ücretsiz hızlı kargomuz vardır.

Halı temizleme süreci içerisinde halılar makbuz karşılığında servis araçları tarafından teslim alınır. Teslim alındığı andan itibaren firma sorumluluğu dâhilinde garanti kapsamına girmektedir. Adet kontrolü için Dikmen Halı Yıkama merkez ofislerine götürülen halılar etiketlendikten sonra fabrikalara gönderilir.

Ankara halı yıkama içerisinde Hereke olarak fabrikada özelliklerine göre halılar seçilir ve temizleme işlemi başlar. Bol suyla ıslatıldıktan sonra anti bakteriyel şampuanlar bol olarak halı üzerine dökülür. Makine ile yıkanmaya başlanan halılar en az üç değişik fırçalama yöntemi ile yıkanır.

Bol su ile durulandıktan sonra sıkma makinesinde sıkma işlemi gerçekleştirilir. Sıkmadan çıkan halılar kontrol elemanı tarafından leke kalmış mı diye kontrol edilir, eğer herhangi bir sorun yoksa kuruması için asılır. Kuruyan halılar tekrar ofise getirilerek kontrolden geçtikten sonra güzel kokular ile poşetlenir. Dikmen ilçesinde müşterilerin müsait olduğu bir zamanda halıları teslim edilir. Tüm bu işlemler hava şartlarına göre 3- 5 gün arasında değişmektedir.