Anasayfa » Ankara Halı Yıkama Firması » Esat Halı Yıkama

Esat Halı Yıkama

Adım Adım Halı Yıkama

Evlerde halıların bireysel çabalarla yıkanmaya çalışılması, bu çok fazla efor gerektiren işin ne denli zorlu bir uğraş olduğunun anlaşılmasına neden olur. Çok fazla efor ve en önemlisi de saatlerce zaman istenmesine karşın elde edilen sonuç ise tatmin edici olmamakta, sadece üst kısımları temizlenen halıların diplerindeki kirler kısa sürede yüzeye çıkmaktadır. Esat halı yıkama hizmeti sunan firmamız; duvardan duvara kaplama halıların kullanıldığı ev ve ticari işletmelerde yerinde, kapıdan teslim aldığı halıları tertemiz hale getirerek kapıya teslim temizlik hizmeti sunmaktadır. Firmamızın Esat halı yıkama hizmetlerinde uzman ve deneyimli yıkama teknisyenleri görev almakta, sanayi tipi makinalar sayesinde temizlik işlemleri hem çok kısa zamanda hem de halı ilmeklerinin zarar görmesine izin vermeden gerçekleştirilmektedir.

Esat Halı Yıkama Firmaları

Suyla temas ettiğinde hem ağırlaştığı için etkin bir biçimde temizlenmesi hem de sonrasında küflenme yaşanmaması için kurutulması oldukça güç olan halılar ancak bu konunun uzmanı olarak Esat halı yıkama tarafından hijyenik kullanım sağlayacak biçimde temizlenebilir. Basitçe halı yıkamada uygulanan adımları saymak gerekirse; tozun temizlenmesi, suda bekletme, yıkama, yumuşatma, çift tarafın da durulanması, sıkılma ve ardından kurutma, havalandırma, tekrar tozun alınması, poşetleyerek temiz halının dış etkenlerden korunması ve son aşamada da kapıya teslimdir. Son derece uzun bir süreç olan bu halı yıkama hizmetleri, her türlü halının dipten uca kadar tertemiz hale gelmesini sağlamaktadır. Titiz bir şekilde her adımı “ne yaptığını bilen” uzman ekipler çalışanlar tarafından yürütülen yıkama işlemleri, halılarda renk solması ya da deformasyon gibi sorunlar yaşanmasına imkan vermeden yapılmaktadır.

Esat Halı Yıkama Fabrikası
Esat Halı Yıkama Firmaları

 

Halıların dipten uca temizlenmesini sağlayan vakum makineleri çok yüksek devirli sanayi tipi cihazlar olmakta ayrıca bu makinelerle ideal sonucu alabilmek için özel halı şampuanı ve yumuşatıcı ürünler kullanılmaktadır. Lekeli halıların ilk günkü görünümünü geri kazanması için de çözümler sunabilen,hızlı kurutma işlemleri ile halılarınızın biran önce    kullanılabilir hale gelmesi için çalışmaktadır. Sanayi tipi    kurutucular günlerde balkon ve teraslarda beklemek zorunda  kalmadan, halının hızla kurumasını ve bu şekilde küflenme  ya da koku gibi sorunlar yaşanmamasını sağlar.