Anasayfa / Ankara Halı Yıkama Firması / Ankara Yerinde Halı Yıkama

Ankara Yerinde Halı Yıkama

Yerinde Halı Yıkama

Tüm dünyanın her yerinde hem temizliği hem de kullanımı bakımından oldukça kullanılan halıfleksler için sizlere özel hizmetler vermekteyiz. Duvardan duvara kaplama olan bu halıların çıkarılması da oldukça zahmetli bir süreç olduğundan evde yıkama tercih edenler için hizmetler de vermekteyiz.

Verdiğimiz bu profesyonelce hizmetten de oldukça memnun kalacağınızı garanti ederiz.

Yerinde halı yıkamada yaptığımız işlemler sonucunda tertemiz halılara sahip olacak ve istediğiniz gibi gönül rahatlığı ile evinizde dolaşabileceksiniz.

Özellikle cami, otel, kuran kursları gibi birçok insanın kullandığı yerler mikroplar bakımından hem bizlerin sağlığını tehdit etmekte hem de güvenilir bir ortam oluşturmamaktadır. Bizlerde sizler adına en iyi, en gelişmiş teknolojilerimiz ve en sağlıklı ürünlerimiz ile tüm halıflekslerinizi baştan ayağı temizliyoruz. Üstelik derinlemesine temizlikte yaptığımız çalışmalar sonucunda hem halılarınızın ömrünü uzatmış oluyoruz hem de oluşmuş olan lekelerin hiçbirinden eser kalmamasını sağlıyoruz.

Bize emanet ettiğiniz halıfleksleriniz ilk aldığınız gibi yepyeni ve tertemiz olacak.

Oldukça pratik ve bir o kadar da gönül rahatlığı ile halılarınızı kullanabileceğiniz bu yöntemde, halıfleksler için özel şampuanlar kullanarak halılarınızı yıkıyor ve içinde bulunan tüm mikroplardan halınızı derinlemesine temizliyoruz. Ardından ise tertemiz halılarınızı içimiz rahat bir şekilde sizlerin kullanımına sunuyoruz.

Evinize duvardan duvara yaptırdığınız halıflekslerin ısı yalıtımı konusunda size verdiği verdiği sıcaklıktan asla vazgeçmeyin. Temizlemekte zorlanıyorsanız ve ayda ya da dilerseniz yılda kaç kere yıkatmak isterseniz,bizlere ulaşarak halılarınızı teslim edebiliyorsunuz. Ve bizlerde sizlerin bu isteği üzerine evinizde halılarınızı yıkıyor ve gönül rahatlığı ile kullanımınıza sunuyoruz.

Yerinde halı yıkamada getirdiğimiz özel makinelerimiz ile birlikte halılarınızı hem derinlemesine hem de yüzeysel olarak temizliyoruz. Çalıştığımız profesyonel kişiler sayesinde tam da istediğiniz temizlik ve ferahlığa ulaşabileceksiniz.

Yerinde halı yıkamada kullandığımız yöntem ve makinelerimiz hiçbir şekilde halıflekslere zarar vermemekle birlikte kullanım sürelerini de uzatmaktadır. Aynı zamanda halılarınızı kendiniz yıkarken ki su israfını da önlemiş oluyoruz. Çalışmalarımızda su israfını önleyecek kadar su kullanımı ve sizin rahat etmenizi sağlayacak kadar da titizlikle çalışıyoruz.

Müşterilerimizin isteklerini dikkatle dinliyor ve sizlerin en rahat edebileceği şekilde temizliğimizi yapıyoruz. Ankara’nın her yerine ulaşım sağlayan ve sizler için çalışan firmamız sayesinde arzuladığınız temizliğe ve ferahlığa ulaşacaksınız.

Yerinde yapılan halı yıkama uygulamamızda ise ilk olarak halıyı kaba bir toz makinesi yardımı ile alıyoruz. Yüzeysel pisliklerden temizledikten sonra halıfleksleriniz için özel olarak hazırlanmış şampuanları su ile karıştırarak halılarınızı derinlemesine temizliyoruz. İçerideki tüm kalıntılara da bu yöntem ile ulaşmış oluyoruz. Halının içine işleyen bu karışım sayesinde hem halınızın üzerindeki lekeler hem de içerisindeki kalıntılar çözülmüş olacak.

Daha sonra ise sanayi tipi vakum makinesinin içerisinde bulunan ilaçlı su ile halınızın içindeki tüm kirleri atmasını sağlıyoruz. Bu sayede derinlemesine temizlemiş olduğumuz halımızı kirlerinden de arındırmış oluyoruz.

Gerekli gördüğümüz yerlere ise bu işlemi tekrar uygulayarak halınızı sizler için en iyi kullanım haline getirmiş oluyoruz.

Evde halı yıkayanlar için ise bu yöntemin oldukça zararlı ve su israfı olduğunu belirtmekte fayda var. Çünkü evde yıkanan ve hiçbir tazyikli su kullanımı sağlanmamış olan halılarınızın kullanım sürelerini de azaltmış olacaksınız ve aynı zamanda sizlerin ulaşamayacağı derinlikteki kirlere de ulaşamayacaksınız. Bu işi en profesyonel bir şekilde sizlerin hizmetine sunan firmamız sayesinde hem kendinizi yormamış olacak hem de en rahat ve en temiz bir şekilde size sunacağımız hizmetimizden oldukça memnun kalacaksınız.

Ayda ya da yılda dilediğiniz zaman bizleri arayarak sizlerde evlerinizdeki halıflekslerinizi hiçbir yerinden oynatmadan temizletebilir ve mikrop barındırmayan tertemiz halılarınızı kullanabilirsiniz.