Anasayfa / Antibakteriyel Halı Yıkama

Antibakteriyel Halı Yıkama

Halılarını istediği gibi tertemiz görmek isteyen ev kadınlarına titiz halı yıkama hizmetleri sunan Antibakteriyel halı yıkama firmaları, halılarının temizliğine önem veren ticari işletmeler için de kurumsal halı yıkama çözümleri geliştirmektedir. Antibakteriyel halı yıkama  hizmetlerimizde uzman ekiplerle çalışan firmamız, kurumsal bir anlayışla çalışmakta ve tüm müşterilerini memnun eden hizmetler vermektedir. Sanayi tipi makinalarla yapılan halı yıkama işlemlerinde özel halı şampuanları kullanılmakta, böylece doğal iplikle dokunan en hassas ve değerli halılar dahi deforme olmadan derinlemesine temizlenmektedir.      Halıların temizliğinde büyük bir titizlikle çalışılmakta ve sanayi tipi makinalarla tüm işlemlerin hızlı bir biçimde de tamamlanmaktadır. Firmaların işlerini aksatmayan temizlik hizmetlerimizi uzman ekiplerimiz hızlı bir biçimde bitirmekte ve böylece halılar da hemen kullanılabilmektedir.

Halı yıkamada özel temizlik ürünleri kullanılmaması, yanlış temizlik ürünleri nedeniyle halılarda renk kaybı yaşanmasına ya da daha kötüsü deformasyon yaşanmasına sebep olabilir. Ayrıca basit temizlik ürünleriyle yapılan temizlik işlemleri yüzeysel olmakta ve halıdaki tüm kirlerin diplere yerleşmesine neden olmaktadır. Bu şekilde yapılan yanlış temizlik işlemleri sonrasında halılar kısa sürede tekrar kirlenmektedir. Kullanıma bağlı olarak dip bölümdeki kirler sürekli olarak dağılmakta ve halının kirli görüntüsü de devam etmektedir. Yüksek devirli vakum cihazları halıların en dibindeki kirlerin dahi temizlenmesini sağlamaktadır.

Durulama işlemlerinin ardından halının kurutmasına geçilir ki, bu da halı yıkamanın en önemli bölümlerinden biridir. Halıların nemli kalması mantar gibi mikropların üremesine yardımcı olmaktadır. Firmamız sanayi tipindeki özel tasarım kurutma makinaları kullanmakta, etkili bir biçimde yürütülen yıkama işlemleri ardında halıların hızla kurutulmasını sağlamaktadır. Duvardan duvara kaplama halıların da yıkama sonrasında hemen kurumasını sağlayan uzman ekiplerimiz böylece yerinde yıkama işlemlerinin ardından birkaç saatte mekanın kullanıma açılabilmesini sağlar. Halı yıkama Ankara firması olarak fiyat konusunda tüm işletmelere cazip fiyatlar sunan Antibakteriyel halı yıkama firmamız, ödeme seçenekleri konusunda da esnek çözümler sağlamaktadır. Evlerden otel ve restoran gibi işletmelere kadar her yerde kullanılan halıları memnuniyet yaratacak şekilde temizlemekte, halıların ilk günkü görünümüne kavuşarak mekana değer katmasına yardımcı olmaktayız. Firmamızın profesyonel Antibakteriyel halı yıkama hizmetlerinden faydalanmak için bize bir telefon açmanız yeterlidir.

 

Antibakteriyel halı yıkama Firmaları
Antibakteriyel halı yıkama Firmaları

Ayrıca koltuk yıkama ve stor perde yıkama hizmeti de vermekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir