Ankara Çukurambar Halı Yıkama

Çankaya Çukurambar halı yıkama firması

Halı yıkama sektörüne son yıllarda rağbet artmıştır ve birçok firma bu konuda müşterilerine hizmet vermeyi hedeflemektedir. En çok tercih edilen firmalar genellikle bu işte teknolojik gelişmeleri takip eden ve profesyonel bir ekibe sahip olan firmalardır. Çukurambar Ankara Halı Yıkama sizlere tam da bu noktada kaliteli hizmeti sağlayabilecek en donanımlı firmalar arasında yer almaktadır. Her geçen gün memnuniyet düzeyi yüksek adresler arasında ilk sırada yer alan bu firma kaliteli temizleyicileri ve halıların dokularına zarar vermeyen yıkama aşamaları ile çalışmalarını sürdürüyor. Çukurambar başta olmak üzere Ankara’nın hemen her ilçesinde hizmet sağlayabilen firma donanımlı bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor ve servis ağına yeni yerler ekliyor. Metrekare fiyatı açısından diğer firmalara göre daha ideal fiyatlarla hizmet veren adres yüksek kapasiteli alanlarda yerinde yıkama hizmeti ile de sizlerin tercihi haline geliyor.

Çukurambar Halı Yıkama firması teknik ekip, profesyonel ekipman aynı zamanda doğal içerikli temizleyiciler sayesinde halılarınız için en doğru aşamaları gerçekleştiriyor. Öncelikli olarak halılarınızın türlerine uygun yıkama aşamalarını belirleyen firma toz alma işleminden sonra halılarınızın türlerine göre bekletme havuzlarına alıyor. Deterjanlı ve doğal içerikli ürünler ile oluşturulan sularda bir süre bekletilen halılarınızın kirleri, lekeleri tamamen yumuşuyor ve yıkama aşaması için yıkama makinalarında halılarınız yıkanmaya başlıyor. Derinlemesine temizlik sağlayarak hijyenik bir yıkama işlemi sonrasında santrifüj makinalarında halılarınız % 90’a kadar kurutuluyor ve havalandırma odalarında kapalı alanlarda kurutularak tekrar sizlere teslim ediliyor.

Bir fabrika olarak çalışmalarını sürdüren Çukurambar Halı Yıkama tamamen bu iş için gerekli olan alanlarda ve makina desteği ile sizlere hizmet veriyor. Halılarınız hızlı bir şekilde yıkama ve kurutma aşamalarından geçiriliyor ve parfümlenerek paketleniyor. Adresinize teslim edilen halılarınız mis gibi korkularıyla uzun süre derinlemesine hijyenik ve temiz bir şekilde kullanılıyor.

Previous Post
Newer Post

Leave A Comment