Ankara Demetevler Antibakteriyel Halı Yıkama

Ankara Yenimahalle Demetevler Mahallesi Halı yıkama firması

Demetevler’de kurulmuş olmasına rağmen yaygın servis ağına sahip olan ve Ankara’nın tüm noktalarını hizmet taşıyabilen antibakteriyel halı yıkama Demetevler Ankara sizlere benzersiz hizmet sağlamak amacıyla edinmiş olduğu ekip ve ekipman desteği ile hizmet veriyor. Günün her saati kaliteli hizmet sağlayan bu firma her geçen gün sektörde gelişmekte olan firmalardan farklı olarak teknolojik gelişimleri ve en doğal temizleyicileri sizlere sunmaktadır.

Yıllardır sektörde en başarılı ekip ve ekipman desteği ile müşterilerine hizmet veren Antibakteriyel Demetevler halı yıkama firması profesyonel olarak gerçekleştirilen tüm aşamalar ile siz müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor. Evlerinizden teslim alınan halılarınız firmamıza getirildiğinde öncelikli olarak türlerine göre ayrılır ve toz alma işlemi ile yıkama işlemine başlanır. Sonra dezenfekte havuzlarına alınan halılarınız bilinçli bir şekilde firma personeli tarafından türlerine uygun temizleyiciler ile temizlenerek tek tek yıkama makinalarından geçirilir. Lekeleri ve kirleri olan halılarınız özellikle temizleyiciler ile müdahale edilerek iyice yıkanır ve son olarak durulama aşamasından geçirilir. Durulama aşamasında santrifüj makinalarından geçirilerek hem durulanan hem de iyice sıkılarak kuruması sağlanan halılarınız bu makinadan % 80-90 oranında kuru çıkar ve kolayca işlemler devam ettirilir. Bir müddet havalandırma odalarında bekletilen halılarınız %100 kurumuş bir şekilde tamamen hijyenik ve lekesiz olarak sizlere teslim edilir.

Antibakteriyel Demetevler halı yıkama tüm bu işlemler sonrasında halılarınızı paketleme aşamasına geçildiğinde tekrar inceleme yapar ve lekeli kalan halılarınız tekrar belirli aşamalardan geçirilerek lekelerine yeniden müdahale yapılır. %100 müşteri memnuniyeti bu firma tarafından güvenli bir şekilde sizlere sağlanır.

Previous Post
Newer Post

Leave A Comment