Anasayfa / Hizmetlerimiz / Halı Yıkama / Dikmen Halı Yıkama
Dikmen Halı Yıkama Fiyatları
Dikmen Halı Yıkama

Dikmen Halı Yıkama

Dikmen Halı Yıkama

Servisimiz Dikmen bölgesinde tavsiye edilen, uygun halı yıkama fiyatları ve üstün kalite hizmet anlayışı ile Dikmen halı yıkama fabrikaları arasında hatırı sayılır bir yere sahiptir. Sektörde birçok yeniliklerin öncüsü ve geliştiricisi olma özelliğine sahip profesyonel bir halı yıkama şirketi olarak hizmetinizdeyiz.

Halı yıkama, temizlik sektörünün en önemli iş kollarından biridir. Hijyenin en çok gerektiği alanların başında halı, koltuk, yatak, yastık ve yorgan gibi cilde direkt temas eden alanlar gelir. Evde periyodik olarak yapılan vakumlama ile hijyenik bir halı elde edilmesi mümkün değildir.

Uyarı!
Merdiven altı ve oto yıkama gibi alanlar, hijyenden uzak alanlardır. Bakterilerin kol gezdiği bu gibi alanlardan hizmet alımı yapılması, sonucu geri döndürülemeyen sağlık saorunlarına neden olabilir. Sizin ve sevdiklerinizin sağlığı için profesyonel bir halı yıkama servisini tercih etmeniz çok önemlidir.

Servisimiz, Dikmen halı yıkama hürriyet caddesi gibi merkezi konumlarda günboyu hazır servis bulundurmaktadır. Mesai saatleri içerisinde günün her saati çağrılarınızı bekliyorlar. Çağrınıza müteakip en hızlı şekilde lokasyonunuza ulaşarak halılarınızı teslim alıyor ve belirlenen süre içerisinde mutlaka teslimi gerçekleştiriliyor.

Peki servisimizde hangi tekniklerle halı yıkama yapılıyor? Halılarınız hangi aşamalardan geçiyor? merak ediyorsanız yazımızı okumaya devam edin.

Dikmen Halı Yıkama
Dikmen Halı Yıkama

Servisimiz çeyrek asırlık bilgi birikimi ve profesyonel hizmet anlayışı ile halılarınıza gereken özeni maksimum seviyede göstermektedir. Halılarınızın servisimizde geçirdiği süreçler aşağıdaki listemizden inceleyebilirsiniz.

Dikmen Halı Yıkama Aşamaları

  1. Kontrol Ünitesi: Servisimize getirilen halılarınız dokuma ve iplik türüne göre ayrılır. Varsa halı etiketinde bulunan talimatnameye uygun olarak yıkama yapılır. Talimatname dışında hiçbir işlem yapılmaz.
  2. Leke Kontrolü: Eğer varsa çıkmayan leke kontrolü yapılır. Talimatname dışında bir uygulama gerektiriyorsa müşteri bilgilendirilir ve onay alınır. Onay alınamazsa standart prosedür uygulanır. Bilindiği üzere bazı lekelerin çıkarılması mümkün olmayabilir.
  3. Hav Alma: Halılarınız türüne göre ayrıştırıldıktan sonra hav alma ünitesinde yeterli görülen bir süreye kadar dövülür ve dipteki toz ve bakteriler yerinden sökülür.
  4. Yıkama Ünitesi: Havı alınan halılarınız uygun yıkama bandında profesyonel olarak yıkama işlemine geçer.
  5. Durulama Ünitesi: Yıkamadan sonra her halı temiz su ile iyice durulanır ve tüm toz, bakteri vb. akarlardan tamamen temizlenir.
  6. Sıkma Ünitesi: Sıkma ünitesinde iyice suyundan arındırılır.
  7. Kurutma Ünitesi: Servisimiz doğal olarak hazırladığı kurutma odalarında halılarınızı tam olması gerektiği şekilde kurutmaya bırakılır.
  8. Kalite Kontrol: Kalite kontrol bandında halılarınız profesyonel ekiplerimizde tek tek yüzeyi incelenerek kontrol edilir. Gerekirse tekrar tekrar yıkanabilir. Talilat isteyen yerleri varsa tamir edilir.
  9. Paketleme ve Nakliye: Halılarınız parfümlenerek paketlenir.
  10. Teslimat: Servimiz söz verdiği gün ve saatte adresinize teslimatı yapar.

Dikmen Halı Yıkama Fiyatları

Fiyatlarımız piyasa şartlarına göre en ekonomik şekilde dizayn edilmiştir. Bilindiği üzere her halının dokuma, iplik ve boyası kendine has materyallerden oluşmaktadır. Buda her halı türünün bir yıkama tekniğine sahip olduğu anlamına gelir. Buna yüzden türüne göre tüm halılar aynı fiyatlarda yıkanması imkansızdır. Firmamız tüm koşulları gözönüne alarak müşterilerine en ekonomik olacak biçimde fiyatlarını revize etmiş bu sayede yüksek oranda müşteri memnuniyeti amaçlanmıştır.

Dikmen halı yıkama fiyatları ve kalitemiz ile müşterilerimizin tavsiye ettiği bir firma olarak hizmet kalitemizi daima artırmak için Ar-Ge çalışmaları yürütüyoruz.

Servisimizden aldığınız hizmeti birkaç kelime ile de olsa, alt kısımdaki yorum bölümünden firmamız hakkındaki deneyimlerinizi, diğer müşterilerimizinde fikir sahibi olmaları açısından katkı sağlamanızı rica ediyoruz.

Sizde %100 hijyenik bir halı yıkama deneyimi için şimdi bizi arayın! Dikmen Halı Yıkama Fabrikası

Tel: 0312 479 79 00  –  Tel: 0312 479 79 10  –  Gsm: 0555 982 40 96

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Open chat
1
WhatsApp
Call Now Button