Anasayfa » Ankara Koltuk Yıkama » Yaşamkent Koltuk Yıkama

Yaşamkent Koltuk Yıkama

Ankara Koltuk Yıkama Hizmetleri

 

Kanepe, çekyat, oturma grubu ve koltuk gibi her evin ve işyerinin temel ihtiyacı olan eşyaların zamanla yüzeylerinden biriken kir oldukça kötü bir görünümüne sebep olur. İnatçı lekelerin de oluşmasıyla birlikte sunduğu şıklıktan ciddi manada ödün veren ve ticari mekanların kalitesini de düşüren koltukların etkin bir şekilde temizlenmesi gerekir. Her temizlik ürünü ile koltukların istendiği şekilde temizlenmesi mümkün olmamakta, yapılan yanlışlar döşemelik kumaşların yırtılmasına ve koltuğun kullanım dışı kalmasına sebep olabilmektedir. Yaşamkent koltuk yıkama hizmetlerinde birçok farklı temizlik ürünü ve teknik ekipman ile koltuk tipine, leke türüne ve döşemelik kumaş dokusuna göre farklı çözümler sunan firmamız, ev ve işyerinizde kullandığınız koltukların ilk alındığında sahip olduğu görüntüye kavuşmasını sağlamaktadır. Firmamız Yaşamkent koltuk yıkama çözümlerini ekonomik fiyatlarla sunduğundan tüm bireysel ve kurumsal müşterilerimiz bütçesini zorlamadan profesyonel temizlik çözümlerimizden yararlanabilmektedir.

 

Anti-bakteriyel özel temizlik ürünleri kullanılarak gerçekleştirilen koltuk temizlik işlemleri koltukların ilk günkü görünümünü kazanarak mekan dekorasyonuna pozitif katkı sağlamasının yanı sıra hijyenik bir kullanım yüzeyi haline gelmesini de sağlamaktadır. Özel olarak koltuk yıkamanın etkin, döşemelik kumaşa zarar vermeyen ve hızlı şekilde yapılmasını sağlamak için geliştirilen bu anti bakteriyel köpüklü şampuanlar, leke çıkarıcı koltuk yıkama ürünleriyle de birlikte kullanılabilir. Koltuğun döşemelik kumaşına leke bırakan bir sıvı dökülmesi ve “yanlış müdahaleler ile lekenin daha da derine işlemesine” yardımcı olunmaması halinde, uygulanan özel köpüklü şampuanlara leke çıkarıcı ürünler karıştırılarak sorunun yüksek ihtimalle üstesinden gelinmektedir.

 

Birçok insan koltuklarının lekelerinden kurtulmak için koltuk yıkama hizmeti alsa da, öncesinde defalarca yanlış temizlik ürünleri ile yaptığı ya da daha doğrusu “yapmaya çalıştığı” temizlik işlemlerinin kurbanı olur. Leke oluştuktan sonra genel ev temizliğinde kullanılan ürünlerle temizlik yapılmaya çalışılmaması ve doğrudan firmamızın aranması halinde koltukların döşemelik kumaşındaki lekelerin çıkma ihtimali çok daha fazla olmaktadır. Genel ev temizliğinde kullanılan ürünler koltuk yüzeylerinde renk solmalarına, lekelerin çıkarılamaz hale gelmesine ve hatta yırtılmalara dahi sebep olabilir. Bu nedenle en doğrusunu yaparak Yaşamkent Koltuk Yıkama haber vermeniz, sorundan uzman hizmetlerimiz ile kurtulmanızı sağlayacaktır.

koltuk133

Ayrıca koltuk yıkama ve stor perde yıkama hizmeti de vermekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir