Ankara Küçükesat Halı Yıkama

Ankara Küçükesatta Halı Yıkayanlar

Halı yıkama firmaları arasında sizlere başarılı sonuçlar ile halı temizliği sağlayan Küçükesat halı yıkama sektörde gereken tüm ekip ve ekipmanı en teknolojik haliyle bünyesine katmıştır. Aynı zamanda bu ekipmanı kontrollü bir şekilde kullanılabilecek olan profesyonel ekip sizlere en sorunsuz temizliği kusursuz bir şekilde sağlamaktadır. Müşteri memnuniyetini ilke edinen ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile müşterilerine hizmet vermeyi hedefleyen firma başarılı aşamalar gerçekleştirerek halılarınız da tahribata neden olmaz ve profesyonel temizliği uygun fiyata sağlar. Sektörde hizmet veren firmaların her gün sayıları biraz daha artıyor gibi görünse de başarılı ve gerçekten profesyonel temizliği sahip olabileceğiniz firmalar oldukça azdır. Bu nedenle Küçükesat halı yıkama sizlere başarılı sonuçlanan temizliği ekipman desteği ile sağlayacaktır.

Halılarınızı yaygın servis ağı ile toplayan ve türlerine uygun yıkama işlemlerini gerçekleştirdikten sonra teslim edilmeye hazırlayan firma tekrar servis personeli ile halılarınızı adreslerinize ulaştırmaktadır. Taleplerinizi uygun fiyatlar ile karşılayan ve sektörde bu anlamda da farklı bir adres olduğunu kanıtlayan Küçükesat halı yıkama firması tüm gelişmeleri yakından takip ederek bu işte en profesyonel hizmeti sizlere sunmayı her zaman hedefliyor. Fabrikada yıkama işlemini kusursuz sağlayan bu firma aynı zamanda yerinde halı yıkama taleplerinizi de karşılıyor ve bunun için gerekli olan teknik ekip ve desteği yine işinde uzman bir personel kadrosu ile sizlere sağlıyor.

Evlerde halıların bireysel çabalarla yıkanmaya çalışılması, bu çok fazla efor gerektiren işin ne denli zorlu bir uğraş olduğunun anlaşılmasına neden olur. Çok fazla efor ve en önemlisi de saatlerce zaman istenmesine karşın elde edilen sonuç ise tatmin edici olmamakta, sadece üst kısımları temizlenen halıların diplerindeki kirler kısa sürede yüzeye çıkmaktadır. Esat halı yıkama hizmeti sunan firmamız; duvardan duvara kaplama halıların kullanıldığı ev ve ticari işletmelerde yerinde, kapıdan teslim aldığı halıları tertemiz hale getirerek kapıya teslim temizlik hizmeti sunmaktadır. Firmamızın Esat halı yıkama hizmetlerinde uzman ve deneyimli yıkama teknisyenleri görev almakta, sanayi tipi makinalar sayesinde temizlik işlemleri hem çok kısa zamanda hem de halı ilmeklerinin zarar görmesine izin vermeden gerçekleştirilmektedir.

Esat Halı Yıkama Firmaları

Suyla temas ettiğinde hem ağırlaştığı için etkin bir biçimde temizlenmesi hem de sonrasında küflenme yaşanmaması için kurutulması oldukça güç olan halılar ancak bu konunun uzmanı olarak Esat halı yıkama tarafından hijyenik kullanım sağlayacak biçimde temizlenebilir. Basitçe halı yıkamada uygulanan adımları saymak gerekirse; tozun temizlenmesi, suda bekletme, yıkama, yumuşatma, çift tarafın da durulanması, sıkılma ve ardından kurutma, havalandırma, tekrar tozun alınması, poşetleyerek temiz halının dış etkenlerden korunması ve son aşamada da kapıya teslimdir. Son derece uzun bir süreç olan bu halı yıkama hizmetleri, her türlü halının dipten uca kadar tertemiz hale gelmesini sağlamaktadır. Titiz bir şekilde her adımı “ne yaptığını bilen” uzman ekipler çalışanlar tarafından yürütülen yıkama işlemleri, halılarda renk solması ya da deformasyon gibi sorunlar yaşanmasına imkan vermeden yapılmaktadır.

Esat Halı Yıkama Fabrikası
Esat Halı Yıkama Firmaları

 

Halıların dipten uca temizlenmesini sağlayan vakum makineleri çok yüksek devirli sanayi tipi cihazlar olmakta ayrıca bu makinelerle ideal sonucu alabilmek için özel halı şampuanı ve yumuşatıcı ürünler kullanılmaktadır. Lekeli halıların ilk günkü görünümünü geri kazanması için de çözümler sunabilen,hızlı kurutma işlemleri ile halılarınızın biran önce    kullanılabilir hale gelmesi için çalışmaktadır. Sanayi tipi    kurutucular günlerde balkon ve teraslarda beklemek zorunda  kalmadan, halının hızla kurumasını ve bu şekilde küflenme  ya da koku gibi sorunlar yaşanmamasını sağlar.

Previous Post
Newer Post

Leave A Comment