Halı kenar overlokları zamanla gözle görülür bir şekilde yıpranmaya maruz kalmakta ve eskimektedir. Hereke Overlok firması halılarınızın yıpranmış kenar overloklarını, halınızın çeşidine ve isteğinize uygun olarak kendi elyaf ve rengine uygun bir şekilde yenilemekte, kısalma – daraltmalar yapmakta ve saçaklı halılarınızı saçaksız hale getirmektedir.

Hereke Overlok firmasında Overlok işlemi en kaliteli iplerle, sık ve atmayacak şekilde alanında uzman ekip tarafından garantili olarak yapılmaktadır.

Uzman ekibi ile birlikte güler yüzlü, kaliteli, garantili hizmetin adresi Hereke Overlok, bir halı yıkama firmasında aradığınız tüm hizmetleri ve daha fazlasını burada bulabilirsiniz.

Siz müşterilerine daima düşünen Hereke Overlok firması kaliteli, uygun Overlok hizmeti ücretlerini tüm kredi kartlarına kapıda ödeme imkânı ile sunuyor.

Halı kenarı overlok işlemi hakkında daha fazla bilgi almak için veya yaptırmak istediğiniz halılarınız için Hereke Overlok firması ile iletişime geçebilirsiniz.

Hereke Overlok firmasının uygun fiyat garantisi ile içinizde rahat olsun cebinizde.

overlok

Dokunmuş tüm kumaşların kenar bölümlerinin dikişle daha estetik bir görünüm kazanmasını sağlayan overlok, aynı zamanda kumaşın daha uzun ömürlü hale gelmesini ve kısa süre içinde sökülerek deforme olmasını engeller. Konfeksiyon atölyelerinde yürüten bir işlem olan overlok sayesinde dikiş dışardan görülmediğinden çok daha şık bir görünüm sağlanır. Kullanımla birlikte eskiyen ve kötü bir görünüme sebebiyet veren halı saçakları, hızlı bir şekilde yürütülen overlok uygulamaları sayesinde ilk günkü görünümüne kolayca kavuşabilir. Halıların uzun vadede deforme olarak hızlı bir şekilde yıpranmasına ve hatta yırtılmasına dahi sebep olabilen bu sorundan, firmamızın sunduğu kaliteli overlok hizmetleriyle kolayca kurtulabilirsiniz. Her türlü halı, kilim ve yolluğun overlok işini memnuniyet yaratacak şekilde hızla tamamlayan firmamız, halılarınızın hem çok daha uzun süre boyunca kalitesini muhafaza etmesini hem de şık görünümüyle mekanlara değer katmayı sürdürmesini sağlamaktadır.

Eskiyen halı saçaklarının ilk günkü haline geri dönmesini sağlayan overlok uygulamaları ayrıca henüz bu tür sorunlar yaşanmayan halılara da uygulanmaktadır. Halının hızlı bir şekilde deforme olmaması için makineyle atılan dikiş dışardan görünmediği için estetik açıdan da olumsuz bir görünüm oluşmaz. Pek çok insanın duyduğu bir uygulama olan overlok aslında deneyim sahibi teknisyenler tarafından yapılması gereken bir işlemdir. Son derece titiz bir şekilde yapılan bu uygulamada, makinenin başındaki kişinin yeteneği ve bu konudaki tecrübesi en önemli kalite unsuru olmaktadır. Acemi kişilerin halılara zarar vermesi söz konusu olduğundan, overlok işlemleri için muhakkak kalitesine güvenilir ve bu konuda deneyim sahibi teknisyenlerle çalışan firmaların tercih edilmesi gerekir.

Birçok farklı kumaş türünün de birleştirilmesi için kullanılan overlok, estetik açıdan büyük bir avantaj sağlarken aynı zamanda yek pare hale gelen kumaşların ya da halıların dayanıklı hale gelmesine de yardımcı olur. Firmamız uzmanlığıyla beğeni toplayacak şekilde tüm overlok ihtiyaçlarınızı karşılamakta, hızlı bir şekilde dikiş işini tamamlayan uzman personeliyle pratik çözümler sunmaktadır. Overlok konusundaki tüm gereksinimleriniz için firmamızın uzmanlığına ve deneyimine güvenebilir, ekonomik fiyatlarımızla bütçeniz sarsılmadan profesyonel hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.